Fotowoltaika Bełchatów

Fotowoltaika w Bełchatowie to strzał w 10!

Fotowoltaika jest obecnie najlepszym sposobem na rosnące ceny energii elektrycznej. Produkcja własnego prądu sprawia, że podwyżki stają się mało istotne, podobnie jak małe są rachunki za prąd dzięki fotowoltaice.

Własny prąd z paneli fotowoltaicznych pozwala ograniczyć rachunki za prąd do poziomu kilku złotych miesięcznie. Bełchatów i okolice mają dobre warunki nasłonecznienia więc fotowoltaika jest tu bardzo opłacalna. Dzięki korzystnemu systemowi upustów, wytworzona energia które nie uda się wykorzystać w domu, jest zliczana i oddawana do lokalnej sieci energetycznej. W momencie gdy zapotrzebowanie na prąd jest większe niż produkcja z paneli fotowoltaicznych wtedy energia jest pobierana z sieci. W rozliczeniu z zakładem energetycznym można bezpłatnie odebrać 80% tego co się oddało. Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna zaspokoi mieszkańcom Bełchatowa całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Bełchatowie

kontakt@sunvival.pl

+48 42 205 98 08
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Bełchatów – to się opłaca

Nasłonecznienie w Bełchatowie jest podobne jak w całej środkowej i północnej Polsce. Montaż paneli fotowoltaicznych jest więc bardzo opłacalny. Każdy 1 kWp instalacji, w przybliżeniu może wyprodukować 1000 kwh rocznie. Odpowiednio dobrana instalacja może więc generować pokaźne oszczędności.

Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej wymaga uwzględnienia wielu czynników. Kluczowe jest jednak zapotrzebowanie na energię domowników. Aby samodzielnie sprawdzić jaka wielkość instalacji będzie odpowiednia, można skorzystać z kalkulatora fotowoltaicznego. Wystarczy w odpowiednie miejsce wprowadzić kwotę miesięcznych rachunków za prąd. Kalkulator fotowoltaiki automatycznie oblicza orientacyjną wielkość instalacji oraz korzyści jakie będą po montażu fotowoltaiki. Oszczędności w skali 10 i 25 lat uwzględniają szacowany wzrost cen prądu na poziomie 5%. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, można założyć, że podwyżki będą wyższe a przez to oszczędności też będą rosnąć. Popularność fotowoltaiki rośnie z miesiąca na miesiąc i z czasem Bełchatów i okolice usiany będzie domami na których są panele fotowoltaiczne. Każdy dzień z fotowoltaiką to dodatkowe oszczędności.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Dzięki Sunvival.pl teraz każdy mieszkaniec Bełchatowa, który ma dostęp do Internetu może łatwo zamówić fotowoltaikę. Wygodna aplikacja mobilna oraz doradcy fotowoltaiczni dostępni na infolinii i czasie umożliwiają zakup instalacji bez wychodzenia z domu.


Nasi doradcy służą pomocą nie tylko w kwestach technicznych związanych z instalacją fotowoltaiczną. Po podpisaniu umowy załatwiamy w imieniu klienta formalności z zakładem energetycznym, związane z wymianą licznika na dwukierunkowy oraz z podłączeniem samej instalacji do sieci energetycznej. Pomagamy również w uzyskaniu dotacji z programu Mój prąd.

Instalacja fotowoltaiczna potrafi wygenerować w ciągu roku oszczędności rzędu kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Warto więc dodatkowo zadbać o jej bezpieczeństwo. Dlatego w Sunvival.pl dodatkowo zapewniamy do 3 lat ubezpieczenia fotowoltaiki. Ubezpieczenie obejmuje poza kradzieżą i dewastacją, również 17 zdarzeń losowych.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Łódzkim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.4 kWp Katarzynów
Instalacja fotowoltaiczna 5.4 kWp Katarzynów Katarzynów
Instalacja fotowoltaiczna 8.1 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 8.1 kWp Łódź Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Łódź Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Spycimierz
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Spycimierz Spycimierz
Instalacja fotowoltaiczna 7.4 kWp Mętlew
Instalacja fotowoltaiczna 7.4 kWp Mętlew Mętlew
Instalacja fotowoltaiczna 8.51 kWp Skierniewice
Instalacja fotowoltaiczna 8.51 kWp Skierniewice Skierniewice
Instalacja fotowoltaiczna 6.66 kWp Dąbrówka Wielka
Instalacja fotowoltaiczna 6.66 kWp Dąbrówka Wielka Dąbrówka Wielka
Instalacja fotowoltaiczna 6.6 kWp Zduńska Wola
Instalacja fotowoltaiczna 6.6 kWp Zduńska Wola Zduńska Wola
Instalacja fotowoltaiczna 4.08 kWp Kutno
Instalacja fotowoltaiczna 4.08 kWp Kutno Kutno
Instalacja fotowoltaiczna 4.76 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 4.76 kWp Łódź Łódź