Fotowoltaika Biała Podlaska

Fotowoltaika w Białej Podlaskiej to strzał w 10!

Mieszkańcy Białej Podlaskiej od dawna zauważają, że energia elektryczna jest coraz droższa. Można temu zaradzić sięgając po własną mikroinstalację fotowoltaiczną. Własne źródło prądu pozwoli uniezależnić się od dostaw energii z sieci i produkować darmowy prąd ze słońca.
System fotowoltaiczny może być posadowiony na ziemi lub na dachu budynku. Oba rozwiązania wymagają zastosowania specjalnych rusztowań dla modułów PV. Pozwalają one na ustawienie ich w optymalnym kierunku względem słońca i sprawną produkcję energii elektrycznej przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Białej Podlaskiej

kontakt@sunvival.pl

+48 81 475 76 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Biała Podlaska

Nasłonecznienie w rejonie Białej Podlaskiej jest wysokie i wynosi ok. 1100 kWh/kWp. Tak duże nasłonecznienie pozwala optymalnie generować prądu za darmo. Przekłada się to na wysokie oszczędności w rachunkach za prąd.
Aby ustalić, jakiej mocy instalację fotowoltaiczną potrzebujemy w naszym domu, sięgnąć możemy do specjalnego kalkulatora na stronie Sunvival.pl. Do kalkulatora należy wprowadzić tylko średnią wysokość rachunków za prąd, które płacimy. Algorytm kalkulatora fotowoltaiki, w oparciu o tą kwotę, wylicza optymalną moc instalacji fotowoltaicznej. Aby zagwarantować sobie dostęp do darmowej energii przez całą dobę, a nie tylko gdy świeci słońce, należy zostać Prosumentem, co pozwoli na korzystanie z systemu upustów – możliwości pobierania z sieci energetycznej części energii, którą do niej dostarczyliśmy w słonecznych godzinach dnia.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival zapewnia najprostszy sposób, na zakup własnej instalacji fotowoltaicznej. Wystarczy skontaktować się z doradcą klienta, a ten umówi się z nami na rozmowę telefoniczną lub czat. W ten sposób załatwić można wszystkie niezbędne formalności bez potrzeby wychodzenia z domu. Sunvival oferuje również internetowy konfigurator instalacji fotowoltaicznej, jeśli chcemy skonfigurować ją sami.

Doradcy Sunvival pomogą również w załatwieniu formalności związanych z podłączeniem systemu do sieci energetycznej. Należy zgłosić to w zakładzie energetycznym – jest to ważne, gdyż pozwala korzystać z upustów i pobierać za darmo energię elektryczną z sieci. W tym artykule opisaliśmy możliwości wynikające z zastania Prosumentem.

Inne formalności, w ramach których pomogą doradcy klienta, to te związane z dofinansowaniami. Pracownicy Sunvival mogą pomóc w uzyskaniu ulgi czy też dotacji, w ramach ogólnopolskiego programu Mój Prąd. Pozwala to zredukować koszt inwestycji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, i w ten sposób przyspieszyć zwrot inwestycji.
Aby cieszyć się długotrwałymi zyskami z instalacji solarnej warto ją ubezpieczyć. W ofercie naszej firmy znaleźć można ubezpieczenie od następstw 17 różnych zdarzeń losowych, w tym gradobicia czy wyładowań atmosferycznych. Dla nowych klientów Sunvival oferuje do 3 lat ubezpieczenia gratis.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
5 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W Lubelskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów
Spotkaj się z ekspertem

Nasz doradca energetyczny przyjedzie
do Ciebie i pomoże dobrać najlepszą
instalacje dla Twoich potrzeb.

Umów się na spotkanie
Kup przez Internet

Wybierz instalację fotowoltaiczną,
a my ją dostarczymy i zamontujemy,
nawet w 10 dni.

Zamów online