Fotowoltaika Biała Podlaska

Fotowoltaika w Białej Podlaskiej to strzał w 10!

Mieszkańcy Białej Podlaskiej od dawna zauważają, że energia elektryczna jest coraz droższa. Można temu zaradzić sięgając po własną mikroinstalację fotowoltaiczną. Własne źródło prądu pozwoli uniezależnić się od dostaw energii z sieci i produkować darmowy prąd ze słońca.
System fotowoltaiczny może być posadowiony na ziemi lub na dachu budynku. Oba rozwiązania wymagają zastosowania specjalnych rusztowań dla modułów PV. Pozwalają one na ustawienie ich w optymalnym kierunku względem słońca i sprawną produkcję energii elektrycznej przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Białej Podlaskiej

kontakt@sunvival.pl

+48 81 475 76 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Biała Podlaska

Nasłonecznienie w rejonie Białej Podlaskiej jest wysokie i wynosi ok. 1100 kWh/kWp. Tak duże nasłonecznienie pozwala optymalnie generować prądu za darmo. Przekłada się to na wysokie oszczędności w rachunkach za prąd.
Aby ustalić, jakiej mocy instalację fotowoltaiczną potrzebujemy w naszym domu, sięgnąć możemy do specjalnego kalkulatora na stronie Sunvival.pl. Do kalkulatora należy wprowadzić tylko średnią wysokość rachunków za prąd, które płacimy. Algorytm kalkulatora fotowoltaiki, w oparciu o tą kwotę, wylicza optymalną moc instalacji fotowoltaicznej. Aby zagwarantować sobie dostęp do darmowej energii przez całą dobę, a nie tylko gdy świeci słońce, należy zostać Prosumentem, co pozwoli na korzystanie z systemu upustów – możliwości pobierania z sieci energetycznej części energii, którą do niej dostarczyliśmy w słonecznych godzinach dnia.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival zapewnia najprostszy sposób, na zakup własnej instalacji fotowoltaicznej. Wystarczy skontaktować się z doradcą klienta, a ten umówi się z nami na rozmowę telefoniczną lub czat. W ten sposób załatwić można wszystkie niezbędne formalności bez potrzeby wychodzenia z domu. Sunvival oferuje również internetowy konfigurator instalacji fotowoltaicznej, jeśli chcemy skonfigurować ją sami.

Doradcy Sunvival pomogą również w załatwieniu formalności związanych z podłączeniem systemu do sieci energetycznej. Należy zgłosić to w zakładzie energetycznym – jest to ważne, gdyż pozwala korzystać z upustów i pobierać za darmo energię elektryczną z sieci. W tym artykule opisaliśmy możliwości wynikające z zastania Prosumentem.

Inne formalności, w ramach których pomogą doradcy klienta, to te związane z dofinansowaniami. Pracownicy Sunvival mogą pomóc w uzyskaniu ulgi czy też dotacji, w ramach ogólnopolskiego programu Mój Prąd. Pozwala to zredukować koszt inwestycji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, i w ten sposób przyspieszyć zwrot inwestycji.
Aby cieszyć się długotrwałymi zyskami z instalacji solarnej warto ją ubezpieczyć. W ofercie naszej firmy znaleźć można ubezpieczenie od następstw 17 różnych zdarzeń losowych, w tym gradobicia czy wyładowań atmosferycznych. Dla nowych klientów Sunvival oferuje do 3 lat ubezpieczenia gratis.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W Lubelskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów