Fotowoltaika Białystok

Koszty energii elektrycznej rosną. Także w Białymstoku. Osoby które chcą się od tego uniezależnić, powinny rozważyć własne źródło prądu. Najprościej jest sięgnąć po instalację fotowoltaiczną, aby zacząć produkować własna energię.
Przydomowa instalacja fotowoltaiczna umieszczana jest zazwyczaj na dachu lub na gruncie. Wykorzystuje ona specjalne rusztowania, które mają one za zadanie zapewnić modułom fotowoltaicznym najlepszą możliwą ekspozycję na światło słoneczne, dzięki czemu będą wydajnie produkować energię elektryczną cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Białystoku

kontakt@sunvival.pl

+48 85 733 91 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Białystok

Nasłonecznienie regionie Białegostoku wynosi około 1100 kWh/kWp – to całkiem wysoka noc, która pozwala instalacji fotowoltaicznej produkować dużo prądu. Przekłada się to sporą redukcję rachunków za energię elektryczną.
Wysokość rachunków za prąd można zredukować niemalże do zera, jeśli odpowiednio dobierze się moc instalacji fotowoltaicznej. Pozwala to na zaspokojenie w stu procentach domowego zapotrzebowania na energię elektryczną. Aby optymalnie dobrać moc instalacji solarnej najwygodniej jest skorzystać z kalkulatora fotowoltaiki, jaki znaleźć można na stronie Sunvival.pl. Wylicza on na podstawie średniej kwoty, jaką dotychczasowo płacimy za prąd, moc systemu solarnego, która wystarczy do zasilenia domu. Do zaspokojeniu całodobowego zapotrzebowania na energię elektryczną przydatne jest także zostanie Prosumentem, co pozwala na korzystanie z systemu upustów.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Aby skorzystać z oferty Sunvival najprościej jest skontaktować się z doradcą klienta, który umówi się z nami na rozmowę telefoniczną lub czat on-line. W ten sposób załatwić można wszystkie formalności w pełni zdalnie. Można również skorzystać z internetowego konfiguratora instalacji fotowoltaicznej, jeśli chce się ustalić wszystkie detale samodzielnie.

Doradcy klienta Sunvival pomogą również w załatwieniu wszystkich formalności z zakładem energetycznym, związanych z podłączeniem systemu fotowoltaicznego do sieci przesyłowej. Zgłoszenie do zakładu energetycznego jest istotne, aby stać się Prosumentem.
Również formalności związane z dofinansowaniami w ramach programu Mój Prąd 2021 mogą być załatwione z pomocą doradców klienta Sunvival. Skorzystanie z takich programów pozwala na obniżenie kosztu całej inwestycji o kilku lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, co pozwala znacznie przyspieszyć zwrot inwestycji.

Firma Sunvival oferuje również ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej. Jest to niezwykle istotne, ponieważ jest ona podatna na uszkodzenie przez zdarzenia losowe, takie jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne. Sunvival oferuje do trzech lat ubezpieczenia gratis dla swoich klientów. Ubezpieczenie do zabezpiecza instalację fotowoltaiczną przed następstwami 17 różnych zdarzeń losowych.

Warto też sprawdzić opinie naszych klientów zadowolonych z fotowoltaiki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Podlaskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo Biszewo