Fotowoltaika Bydgoszcz

Fotowoltaika w Bydgoszczy to strzał w 10!

Bydgoszczanie od dawna ze zmartwieniem obserwują wysokość rachunków za prąd – są coraz wyższe. Nic nie wskazuje, aby koszty energii elektrycznej z sieci przestały się zwiększać, więc czas sięgnąć po własne źródło energii. Najbardziej osiągalnym źródłem prądu jest przydomowa fotowoltaika.
Instalacja fotowoltaiczna może bez problemu zaspokoić zapotrzebowanie domu mieszkalnego na prąd. Na ogół instaluje się ją na dachu lub w otoczeniu domu. Moduły PV posadowione są na specjalnych rusztowaniach, które zapewniają im optymalną ekspozycję na światło słoneczne i pozwalają wydajnie produkować prąd przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Bydgoszczy

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Bydgoszcz

Bydgoszcz leży na terenie, gdzie nasłonecznienie równe jest około 1000 kWh/kWp, co jest wartością zupełnie dostateczną, by system fotowoltaiczny produkował dużo prądu. Z pewnością odczuć to można w wysokości rachunków za prąd, które zredukować można z odpowiednim systemem solarnym do zera.
Aby nasze rachunki za prąd były bliskie zeru, konieczne jest dobranie mocy systemu PV tak, aby pokrył zapotrzebowanie naszego gospodarstwa domowego w 100%. Najprościej skalkulować taki system na podstawie dotychczasowo płaconych rachunków za prąd. Wykorzystać w tym celu można kalkulator fotowoltaiczny, znajdujący się na stronie Sunvival. Pozwala on łatwo wyznaczyć optymalną moc, która zagwarantuje nam pokrycie pełnego zapotrzebowania naszego domu na prąd. Aby móc korzystać z darmowej energii także w nocy, należy zostać Prosumentem i móc korzystać z systemu upustów – to prosty sposób na „magazynowanie” energii elektrycznej w sieci przesyłowej.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival oferuje najwygodniejsze rozwiązania na rynku, jeśli chodzi o zamówienie systemu fotowoltaicznego. Jeśli zainteresowany jesteś taką inwestycją, wystarczy zgłosić się telefonicznie do doradcy klienta, a ten umówi się na spotkanie lub internetowy czat, jeśli chcemy załatwić formalności zdalnie. Skorzystać można również z internetowego konfiguratora instalacji fotowoltaicznej, jeśli chce się ustalić wszystkie detale samodzielnie.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy klienta Sunvival pomogą również w zakresie formalności związanych z zostaniem Prosumentem. Fakt podłączenia instalacji PV należy zgłosić w swoim zakładzie energetycznym i zmienić licznik na taki, który umożliwi nam korzystanie z upustów, które opisaliśmy w tekście o net meteringu.

Firma Sunvival oferuje również pomoc w zakresie uzyskiwania dofinansowań z programu Mój Prąd czy ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala to na obniżenie kosztu całej inwestycji o kilku lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, co przyspiesza zwrot inwestycji.
Aby zagwarantować bezpieczeństwo inwestycji należy ją ubezpieczyć. Sunvival oferuje do trzech lat gratis ubezpieczenia systemu solarnego przed następstwami 17 zdarzeń losowych, takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Kujawsko Pomorskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska Wólka Komorowska