Fotowoltaika Bytom

Fotowoltaika w Bytomiu to strzał w 10!

opularność alternatywnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki rośnie w Polsce w ekspresowym tempie. Cieszy to nas nie tylko ze względów handlowych, lecz również z powodu rosnącej wśród Polaków świadomości na temat dbania o środowisko – jesteśmy zwolennikami Zielonej Energii, którą reprezentujemy poprzez projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Bytomia i całego Śląska.

Fotowoltaika kojarzy się z bycia elementem walki z globalnym ociepleniem i smogiem. Dla wielu z nas wykorzystanie rozwiązań tego segmentu OZE to także możliwość uzyskania niezależności finansowej w temacie kosztów pozyskania energii elektrycznej. Prąd wytworzony przez panele słoneczne jest niezwykle opłacalny finansowo, a własna domowa elektrownia fotowoltaiczna pozwala zredukować miesięczne rachunki za prąd nawet do kilkunastu złotych.

W ofercie Sunvival Energy znajdziesz usługi zaprojektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych na terenie Bytomia i Śląska. Nasi specjaliści zapewnią Ci fachowe porady i wskazówki podczas wyboru odpowiedniego zestawu fotowoltaicznego dla Twojej inwestycji.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Bytomiu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Bytom – to się opłaca

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na efektywność działania instalacji fotowoltaicznej jest poziom nasłonecznienia w lokalizacji inwestycji. W Bytomiu średnie nasłonecznienie roczne wynosi około 1100 kWh/kWp – podobnie jak na prawie całym Śląsku. Taki wynik oznacza wysoką opłacalność wytwarzania energii elektrycznej przez panele słoneczne.

Nasłonecznienie to nie wszystko! Istnieje szereg innych niezwykle ważnych czynników oddziałujących na efektywność fotowoltaiki. Skorzystaj z naszego kalkulatora opłacalności paneli fotowoltaicznych, zlokalizowanego na stronie głównej serwisu Sunvival Energy, dzięki któremu dowiesz się jak wysokie mogą być twoje oszczędności na prądzie po roku, po 10 latach i po 25 latach. Otrzymasz również porównanie potencjalnych miesięcznych rachunków – z wykorzystaniem fotowoltaiki i bez inwestycji w instalację solarną.

Po otrzymaniu ostatecznego wyniku, masz możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami, którzy wesprą Cię fachową opinią dotyczącą dodatkowych czynników wpływających na poziom opłacalności paneli słonecznych, jak i całego zestawu fotowoltaicznego.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w Bytomiu!

Sunvival Energy to pierwsza firma z branży fotowoltaicznej umożliwiająca w całej Polsce zaprojektowanie i zakup instalacji PV przez internet! Bezpieczeństwo i komfort psychiczny naszych klientów to priorytet, dlatego szybko zareagowaliśmy na zmieniające się realia i Wasze oczekiwania.

Nasi specjaliści czekają na kontakt cyfrowy – poprzez czat dostępny na stronie internetowej Sunvival Energy lub formularz kontaktowy. Eksperci dostępni są też na telefonicznej infolinii. W 100% online przejdziesz cały proces zakupowo-projektowy. Począwszy od doboru mocy instalacji fotowoltaicznej, przez wybór typu ubezpieczenia, projektu i gwarancji, aż po podpisanie umowy na sprzedaż i montaż zestawu PV.

Chcesz oszczędzić jeszcze więcej? Żaden problem! W Bytomiu możesz skorzystać z rządowego programu dofinansowań do fotowoltaiki Mój Prąd. Skontaktuj się z naszymi doradcami, by dowiedzieć się czy możesz skorzystać z dopłaty i w jaka kwota Ci przysługuje. Obecnie maksymalna kwota dofinansowania z programu wynosi 5000 zł.

Ale to nie jedyna dopłata do instalacji PV. Na całym Śląsku, w tym w Bytomiu masz prawo skorzystać także z poniższych ulg i programów dla inwestorów indywidualnych:

Uwaga! Wymienione ulgi i programy nie łączą się z innymi ulgami, programami i dopłatami na zestawy fotowoltaiczne. Pomożemy w wyborze najlepszego, dostępnego dla Ciebie rozwiązania.

Sunvival Energy dba o pełne bezpieczeństwo i spokój ducha wszystkich klientów, dlatego do umowy dodajemy Tobie aż do 3 lat ubezpieczenia PZU od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacji fotowoltaiki.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów