Fotowoltaika Częstochowa

Fotowoltaika w Częstochowie to strzał w 10!

Mieszkasz w Częstochowie i potrzebujesz efektywnego rozwiązania w zakresie energii odnawialnej? Idealnym rozwiązaniem aby uniknąć częstych podwyżek cen prądu jest fotowoltaika. Wyobraź sobie, Twój własny prąd z instalacji fotowoltaicznej umożliwi redukcję rachunku za energię elektryczną nawet do poziomu kilkunastu złotych miesięcznie.

Ostatni czas przyniósł duży wzrost zainteresowania alternatywnymi źródłami energii, w tym OZE czyli między innymi również fotowoltaiką. Wszelkiego rodzaju instalacje wytwarzające prąd w ekologiczny sposób stają się bardzo popularne w całej Polsce, jak i w regionie Częstochowy.

Obecnie głównym źródłem energii elektrycznej w Polsce są elektrownie węglowe. Jednakże zasoby węgla są wykorzystywane w coraz mniejszych ilościach, a im bardziej będą się one kurczyły, tym dotkliwsze będą podwyżki cen prądu dla przeciętnego obywatela. Jest to jeden z ważnych powodów wpływających na większe zainteresowanie fotowoltaiką. Warto wspomnieć że wykorzystywanie źródeł energii odnawialnej jest niezwykle korzystne dla środowiska i całej planety – dlatego nazywamy je Zieloną Energią. Wykorzystując OZE w produkcji prądu ratujemy w dużym stopniu Matkę Naturę i przyczyniamy się do dobra przyszłych pokoleń.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Częstochowie

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele słoneczne Częstochowa - to się opłaca!

Sunvival Energy oferuje Tobie realizację elektrowni fotowoltaicznej od A do Z – począwszy od dobory mocy zestawu PV, poprzez wykonanie projektu, montaż instalacji, w tym paneli słonecznych oraz pomoc przy sprawach formalnych związanych z przyłączeniem instalacji do sieci publicznej i otrzymaniem dofinansowania. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców całego województwa śląskiego, w tym Częstochowy.

Nasłonecznienie w województwie śląskim przekracza 1000 kWh/kWp, natomiast w Częstochowie można wyprodukować rocznie średnio około 1110 kWh/kWp energii elektrycznej poprzez wykorzystanie fotowoltaiki i paneli słonecznych, co segmentujemy jako wynik korzystny dla wykorzystania instalacji fotowoltaicznej w celu wytworzenia energii elektrycznej dla gospodarstw domowych.

Pamiętaj! Nasłonecznienie to nie jedyny ważny aspekt, który powinieneś poddać ocenie podczas doboru instalacji fotowoltaicznej. Wykorzystaj nasz kalkulator opłacalności fotowoltaiki, a po uzyskaniu odpowiednich wyników, nasi doradcy energetyczni uwzględnią też dodatkowe czynniki wpływające na poziom efektywności paneli słonecznych, takich jak dach i kąt jego nachylenia w stosunku do podłoża, otoczenie budynku czy cienie rzucane przez inne nieruchomości.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Fotowoltaika Online dla Częstochowy. Z Sunvival Energy szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Lubisz konkrety i cenisz swój czas? Z Sunvival Energy przeprowadzisz cały proces projektowo-zakupowy przez internet – bez wychodzenia z domu, biura lub budowy. U nas do zakupu fotowoltaiki wystarczy sam smartfon! Jesteśmy pierwszą firmą w Częstochowie, a nawet w całej Polsce umożliwiającą zakup instalacji fotowoltaicznej w 100% online.

Doradcy Sunvival Energy są dostępni dla naszych klientów cyfrowo i telefonicznie. Oddajemy Ci możliwość kontaktu z nimi przez czat w serwisie internetowym, formularz kontaktowy oraz tradycyjnie – telefonicznie. Eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z inwestycją w fotowoltaikę.

Już dzisiaj skorzystaj z dofinansowania do paneli słonecznych! Przypominamy o możliwości skorzystania z dopłat programu Mój Prąd przysługującym inwestorom po montażu i podłączeniu nowej instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Obecnie możesz uzyskać do 5000 zł dofinansowania na panele słoneczne.

Istnieje również możliwość otrzymania ulgi termomodernizacyjnej oraz ulgi dla rolników. Ulgi i dofinansowania nie łączą się. Wybierz z głową lub zapytaj naszych doradców, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne.

Bezpieczeństwo i spokój ducha naszych klientów, to dla nas priorytet. Dlatego otrzymujesz od nas do 3 lat ubezpieczenia PZU od zdarzeń losowych oraz kradzieży i dewastacji zestawu fotowoltaicznego.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów