Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Fotowoltaika w Dąbrowie Górniczej to strzał w 10!

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej mocno odczuwają podwyżki cen prądu. Koszt zasilenia gospodarstwa domowego rośnie z roku na rok i na horyzoncie nie widać perspektywy na zmianę tego trendu. Jest to główny powód dla którego inwestorzy coraz śmielej rozglądają się za alternatywnym źródłami energii takimi jak fotowoltaika. Rozwiązania technologiczne OZE pozwolą Ci zredukować rachunki za prąd do minimum i stać się prawdziwie niezależnym od rosnących cen za przesył energii w Dąbrowie Górniczej.

Popularność fotowoltaiki, a co za tym idzie paneli słonecznych i inwerterów wiąże się również z pro ekologicznością tego segmentu alternatywnych źródeł energii. Instalacje solarne pobierają energię prosto z promieni słonecznych, nie emitując żadnych dodatkowych substancji do atmosfery i innych zanieczyszczeń podczas procesu wytwarzania prądu dla Twojego domu. Dlatego fotowoltaikę z czystym sumieniem nazywamy Zieloną Energią.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Dąbrowie Górniczej

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Dąbrowa Górnicza – to się opłaca!

Nasłonecznienie w Dąbrowie Górniczej oscyluje wokół zadowalającego poziomu 1000 kWh/kWp, co przekłada się na wysoką efektywność instalacji fotowoltaicznej i jednocześnie na wysokie oszczędności w kwestii rachunków za prąd.

Wykorzystaj nasz kalkulator fotowoltaiczny, by wyciągnąć z paneli słonecznych maksimum ich możliwości. W tym celu powinieneś również z niezwykłą starannością dobrać moc instalacji solarnej – do kalkulatora wprowadź wysokość Twoich obecnych rachunków za prąd, a po chwili otrzymasz dokładne informacje, jakiej mocy potrzebujesz.

Doradcy klienta Sunvival.pl pomogą dobrać Tobie odpowiednią instalację fotowoltaiczną analizując dodatkowe czynniki zewnętrzne wpływające na jej działanie: cienie rzucane przez inne nieruchomości i drzewa czy kąt nachylenia dachu Twojego domu.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę - Sunvival

Cenimy Twój czas! Dlatego cały proces zakupowy przejdziesz z Sunvival Energy przez internet, bez konieczności wyjścia z domu, biura lub placu budowy. Do kupna fotowoltaiki potrzebujesz tylko smartofona lub komputera. Jesteśmy pierwszą firmą z branży OZE sprzedającą fotowoltaikę w 100% w Dąbrowie Górniczej, jak i całej Polsce.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Ubezpieczenie fotowoltaiki – do 3 lat gratis!

Załatwimy za Ciebie także wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem podłączenia instalacji do sieci energetycznej – co jest wymagane, aby zostać zakwalifikowanym jako prosument.

Nasi doradcy pomożemy również z otrzymaniem dofinansowania do paneli słonecznych, dzięki któremu możesz liczyć na dopłatę od kilku do kilkunastu tysięcy złotych i spore oszczędności na rachunkach za prąd.

Bezpieczeństwo jest dla najważniejsze! Dlatego ubezpieczymy Twoją instalację fotowoltaiczną od zdarzeń losowych (17 rodzajów), kradzieży i dewastacji. Otrzymujesz do 3 lat darmowego ubezpieczenia na fotowoltaikę w PZU.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów