Fotowoltaika Elbląg

Fotowoltaika w Elblągu to strzał w 10!

Rachunki za prąd drożeją w całym kraju, także w Elblągu. Aby nie zaprzątać sobie tym głowy dobrze jest uniezależnić się od dostaw prądu z zewnątrz i zaopatrzyć we własne źródło elektryczności. Najprościej zainwestować w fotowoltaikę.
Instalacja fotowoltaiczna składa się z modułów solarnych, które montuje się na dachu lub na gruncie z pomocą specjalnych rusztować. Pomagają one stabilnie i niezawodnie utrzymywać moduły w optymalnej pozycji, która gwarantuje wydajną produkcję prądu przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Elblągu

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Elbląg

Nasłonecznienie w Elblągu wynosi około 1000 kWh/kWp. To wysoka wartość, która zapewnia, że przydomowa instalacja solarna będzie w stanie wygenerować dużo prądu. Przekłada się to na znaczne oszczędności w płaconych rachunkach za energię elektryczną.
Aby zredukować wysokość rachunków za prąd niemalże do zera należy dobrać moc instalacji fotowoltaicznej tak, aby w 100% zaspokoić domowe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dobranie mocy fotowoltaika to nic trudnego – wystarczy skorzystać z kalkulatora fotowoltaiki umieszczonego na stronie Sunvival. Wymaga on wprowadzenia jedynie wysokości dotychczasowo płaconych rachunków za prąd, a zwraca optymalny poziom mocy systemu fotowoltaicznego dla naszego domu. Zakłada on jednocześnie, że instalując fotowoltaikę staniemy się Prosumentem i będziemy mogli skorzystać z upustów na energię elektryczną. Jak działa ten system opisaliśmy dokładniej w artykule o net meteringu.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Najłatwiejszym sposobem skorzystania z oferty fotowoltaika jest skorzystanie z usług Sunvival. Doradcy klienta z naszej firmy umówią się telefonicznie na spotkanie lub internetowy czat. Wszystkie formalności można załatwić w pełni zdalnie, dzięki czemu zamówimy system solarny bez wychodzenia z domu. Nasza firma oferuje także internetowy konfigurator, jeśli chcemy skonfigurować instalację fotowoltaiczną samodzielnie.
Proces zakupu instalacji fotowotaicznej w Katowicach i woj śląskim

Doradcy Sunvival mogą pomóc również w załatwieniu formalności związanych z podłączeniem systemu do sieci. Należy to zgłosić w zakładzie energetycznym. Pozwala to na zostanie Prosumentem i korzystanie z upustów, tj. możliwości pobrania części energii elektrycznej z powrotem z sieci, po wprowadzeniu jej z systemy fotowoltaicznego.

Doradcy klienta mogą zająć się również formalnościami związanymi z dofinansowaniami – tak zwaną ulgą termomodernizacyjną czy też ogólnopolskim programem Mój prąd 3.0. Uzyskane w ten sposób środki – od kilku do kilkunastu tysięcy złotych – pomogą zredukować obciążenie domowego budżetu i przyspieszą zwrot inwestycji.

Sunvival oferuje również ubezpieczenie instalacji fotowoltaiczne. Pozwala ono zabezpieczyć się przed następstwami 17 różnych zdarzeń losowych, takich jak gradobicie czy wyładowanie atmosferyczne. Wraz z zakupem fotowoltaika otrzymać można do trzech lat ubezpieczenia gratis.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Warmińsko Mazurskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo Trutnowo, Polska