Fotowoltaika Ełk

Fotowoltaika w Ełku to strzał w 10!

Rosnące ceny energii elektrycznej są poważnym powodem do zmartwienia. Prąd drożeje nie tylko w Ełku, ale także w całej Polsce. Można jednak uniezależnić swoje dostawy elektryczności i przestać się tym martwić – wystarczy skorzystać z przydomowej instalacji fotowoltaicznej i już teraz rozpocząć produkcję własnego prądu.

Przydomowa fotowoltaika instalowana jest najczęściej na dachu domu lub na terenie go otaczającym. System taki instaluje się na specjalnych rusztowaniach. Dzięki temu, że zapewniają one modułom fotowoltaicznym optymalną pozycję względem słońca, system produkuje dużo energii przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Ełku

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Ełk

W Ełku nasłonecznienie wynosi około 1000 kWh/kWp. Tak wysoka wartość gwarantuje wydajne działanie instalacji fotowoltaicznej, co przekłada się na duże oszczędności w domowym budżecie.
Aby maksymalnie oszczędzić na energii elektrycznej, konieczne jest zasilenie domu w stu procentach z własnej instalacji fotowoltaicznej. Aby było to możliwe, musi ona mieć wystarczającą moc do zaspokojenia domowego zapotrzebowania. Dobór mocy do naszych potrzeb to nic trudnego. Wystarczy skorzystać z specjalnego fotowoltaicznego kalkulatora, który znaleźć można na stronie Sunvival. Wprowadza się do niego jedynie średnią kwotę, jaką dotychczas płacimy za prąd, a system zwraca optymalną moc instalacji. Zostanie Prosumentem i skorzystanie z systemu upustów pozwala na zasilenie domu darmową energią z fotowoltaika przez całą dobę. O tym, jak działa system upustów szerzej piszemy więcej w artykule o net meteringu.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Fotowoltaika od Sunvival to najwygodniejszy sposób na własne źródło prądu elektrycznego. Wystarczy skontaktować się z nami, a doradcy klienta umówią się na rozmowę telefoniczną lub czat przez Internet. W ten sposób załatwić można wszystkie formalności związane z zamówieniem systemu bez wychodzenia z domu. Jeżeli chcemy wszystko skonfigurować sami, skorzystać można z konfiguratora on-line na stronie Sunvival.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Pomoc doradców klienta nie ogranicza się tylko do formalności związanych z zamówieniem. Sunvival pomaga również w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z podłączeniem systemu do sieci energetycznej i staniem się Prosumentem. Doradcy klienta pokierują Was w formalnościach w zakładzie energetycznym.
Na pomoc można również liczyć w zakresie formalności do skorzystania z dotacji np. w ramach programu Mój Prąd czy z ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki tym programom można obniżyć koszty inwestycji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, co przyspiesza moment zwrotu fotowoltaiki.
Aby instalacja fotowoltaiczna szybko się zwróciła, musi bezawaryjne działać. Systemy oferowane przez Sunvival są bardzo niezawodne, ale moduły fotowoltaiczne wystawione są na działanie sił przyrody, dlatego też dobrze jest ubezpieczyć system przed następstwami zdarzeń losowych, takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne. Sunvival oferuje ubezpieczenie mikroinstalacji fotowoltaicznej, które obejmuje 17 różnych zdarzeń losowych. Wraz z zakupem instalacji otrzymać można do trzech lat takiego ubezpieczenia gratis!

 

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Warmińsko Mazurskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo Trutnowo, Polska