Fotowoltaika Gdańsk

Fotowoltaika w Gdańsku to strzał w 10!

Ceny prądu rosną nieubłaganie od wielu lat. Każdy kolejny rok przynosi kilku lub kilkunastu procentową podwyżkę. Wyjściem z tej sytuacji jest produkcja energii na własny użytek. Doskonałym rozwiązaniem dla mieszkańców Gdańska jest fotowoltaika. Za wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd nie trzeba płacić. Fotowoltaika pozwala, na stałe ograniczyć rachunki za prąd o ponad 90%.

Dobrze zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna jest w stanie zapewnić darmowy prąd przez cały rok. Jak to się dzieje skoro zimą jest mniej słońca? Odpowiedzialny za to jest korzystny w Polsce system opustów energetycznych. Prąd z fotowoltaiki jest w pierwszej kolejności zużywany przez urządzenia w domu. Nadprodukcja jest zliczana przez specjalny, dwukierunkowy licznik elektryczny i oddawana do sieci. W ten sposób prąd z fotowoltaiki służy nie tylko domownikom ale też innym mieszkańcom Gdańska. Oddany do sieci energetycznej prąd można odebrać w 80% w ciągu roku. Oznacza to, że sieć energetyczna to magazyn energii o nieograniczonej pojemności i w dodatku jest darmowy. Akumulatory do fotowoltaiki też mogą oddać około 70%-80% zmagazynowanego prądu ale nie są w stanie przechować go przez pół roku i są drogie w zakupie. System rozliczania pozwala wiosną i latem zmagazynować dużą nadwyżkę energii która pozwoli na bezpłatne odbieranie jej jesienią i zimą gdy słońca jest mniej. W ten sposób dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna jest w stanie zaspokoić potrzeby energetyczne domowników przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Gdańsku

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Gdańsk – to się opłaca!

Warunki w całym regionie sprzyjają, że bardzo popularna staje się fotowoltaika, Gdańsk nie jest tu wyjątkiem. Łagodne zimy i dużo słonecznych dni w ciągu roku sprawiają, że panele fotowoltaiczne mogą pracować z dużą wydajnością.

Dobre warunki nasłonecznienia to jednak nie wszystko. Aby instalacja fotowoltaiczna dawała największe oszczędności musi zostać odpowiednio dobrana do potrzeb inwestora i równie dobrze zaprojektowana. W szacunkowym określeniu potrzebnej wielkości instalacji, pomocny jest nasz kalkulator fotowoltaiczny. Przy tworzeniu ostatecznego projektu dla konkretnego domu, nasi specjaliści biorą pod uwagę dodatkowo warunki technicznej w lokalizacji oraz korzystając z dokładnych zdjęć satelitarnych, możliwe zacienienie o różnych porach roku.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Wybór fotowoltaiki nie jest łatwym zadaniem. Jest to inwestycja która szybko się zwraca ale każdemu inwestorowi zależy, żeby pracowała jak najdłużej. Odpowiedni dobór komponentów i fachowy montaż sprawiają, że kilkadziesiąt lat ciągłej pracy nie stanowi problemu. W ten właśnie sposób działa Sunvival Energy. Dodatkowo jesteśmy pierwszą firmą która połączyła wysoką jakość fotowoltaiki z wygodnymi zakupami przez Internet. Klient może wybrać fotowoltaikę korzystając z naszej strony internetowej lub tradycyjnie, podczas wizyty naszego doradcy energetycznego.

Klienci Sunvival Energy nie musze przejmować się żadnymi formalnościami związanymi z fotowoltaiką. Nasi specjaliści zajmują się kwestiami wymiany licznika na dwukierunkowy oraz podłączeniem do sieci przez zakład energetyczny. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również, skutecznie pozyskiwać dla naszych klientów dopłaty do fotowoltaiki z programu Mój prąd 2021.

Fotowoltaika Gdańsk - dopłaty

Dopłaty do fotowoltaiki są bardzo dobrym sposobem na przyspieszenie zwrotu z inwestycji. Najpopularniejszy program Mój prąd pozwala odzyskać do 5 000 zł z poniesionych kosztów. Nowa edycja programu Mój prąd 2021 dodatkowo będzie obejmować również magazyny energii. Innym sposobem odzyskania części zainwestowanych pieniędzy jest ulga termomodernizacyjna. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym podać wydatki poniesione na fotowoltaikę. Odliczyć od podatku można maksymalnie 53 000 zł. W ten sposób można uzyskać dodatkowy zwrot 17%, 19% lub 32% poniesionych kosztów. Wszystko zależy od formy opodatkowania płatnika. Dotacje i ulgi pozwalają szybko odzyskać od 25% do 50% poniesionych kosztów. W połączeniu z oszczędnościami jakie generuje instalacja fotowoltaiczna od momentu podłączenia do sieci, okazuje się, że fotowoltaika jest najpewniejszą i najbardziej dochodową inwestycją.

Ubezpieczenie fotowoltaiki

W Sunvival Energy wiemy, że o inwestycje trzeba należycie dbać. Każda nasza instalacja fotowoltaiczna jest więc ubezpieczona. Ubezpieczenie fotowoltaiki obejmuje 17 zdarzeń losowych, w tym również przepięcie elektryczne wywołane uderzeniem pioruna. Instalacja jest także ubezpieczona na wypadek kradzieży i dewastacji.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Pomorskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 9.6 kWp Gdynia
Instalacja fotowoltaiczna 9.6 kWp Gdynia Gdynia
Instalacja fotowoltaiczna 15,47 kWp Gdynia
Instalacja fotowoltaiczna 15,47 kWp Gdynia Gdynia
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Rekowo Górne
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Rekowo Górne Rekowo Górne
Instalacja fotowoltaiczna 9,6 kWp Gdynia
Instalacja fotowoltaiczna 9,6 kWp Gdynia Gdynia
Instalacja fotowoltaiczna 4,5 kWp Wejherowo
Instalacja fotowoltaiczna 4,5 kWp Wejherowo Wejherowo
Instalacja fotowoltaiczna 7 kWp Leśniewo
Instalacja fotowoltaiczna 7 kWp Leśniewo Leśniewo
Instalacja fotowoltaiczna 6.5 kWp Gdańsk
Instalacja fotowoltaiczna 6.5 kWp Gdańsk Gdańsk

Sunvival w Twoim mieście