Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Fotowoltaika w Gorzowie Wielkopolskim to strzał w 10!

Rachunki za prąd w Gorzowie Wielkopolskim są wyższe niż kiedykolwiek. Nic nie wskazuje, żeby podwyżki miały się skończyć, więc najlepiej zainwestować w niezależne źródło energii elektrycznej. Najprościej jest w tym celu zainwestować w instalację fotowoltaiczną i przestać martwić się drożejącym prądem.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Gorzowie Wielkopolskim

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Gorzów Wielkopolski

Nasłonecznienie w Gorzowie Wielkopolskim wynosi około 1100 kWh/kWp. Ta całkiem duża wartość sprawia, że system fotowoltaiczny może produkować duże ilości prądu. Dzięki temu można sporo obniżyć swoje rachunku za prąd.
Możliwe jest nawet obniżenie rachunków niemalże do zera. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać moc instalacji fotowoltaicznej. Aby wyliczyć moc, pozwalającą na stu procentowe zaspokojenie potrzeb naszego domu najwygodniej jest posłużyć się kalkulatorem, jaki znaleźć można na stronie Sunvival. Do kalkulatora fotowoltaicznego wprowadza się tylko średnie kwoty, jakie płacimy dotychczas za prąd. Algorytm zwraca optymalną moc systemu solarnego. Aby móc zasilać swój dom przez całą dobę, trzeba również zostać Prosumentem, aby móc korzystać z systemu upustów, określany również jako net metering.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

By skorzystać z oferty na fotowoltaika w Sunvival wystarczy skontaktować się z doradcą klienta. Umówi się on z Państwem na rozmowę telefoniczną lub internetowy czat. Można załatwić wszystkie formalności zdalnie, nie ruszając się z domu. Wygodę korzystania z oferty Sunvival uzupełnia konfigurator on-line, który pozwala na samodzielne skonfigurowanie instalacji fotowoltaicznej.
Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy klienta Sunvival mogą również wesprzeć w zakresie formalności związanych z podłączeniem fotowoltaika do sieci. Zgłoszenie tego faktu w zakładzie energetycznym pozwala na zostanie Prosumentem, a co za tym idzie na korzystanie z systemu upustów.
Formalności związane z ulgą termomodernizacyjną, czy skorzystaniem z dofinansowania w ramach programu Mój Prąd również można załatwić z pomocą doradców klienta Sunvival. Wykorzystanie tych programów pozwala na otrzymanie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, dzięki czemu zredukować można koszty inwestycji i przyspieszyć jej zwrot.
Aby cieszyć się poprawnym działaniem systemu fotowoltaicznego, należy zadbać o jego zabezpieczenie przed zdarzeniami losowymi. Najprościej jest zrobić to ubezpieczając instalację fotowoltaiczną. Sunvival oferuje swoim klientom ubezpieczenie przed 17 różnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne. Wraz z zakupem fotowoltaika można otrzymać do trzech lat gratis takiego ubezpieczenia.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie