Fotowoltaika Jelenia Góra

Fotowoltaika w Jeleniej Górze to strzał w 10!

Nie musisz więcej martwić się podwyżkami cen prądu! Wystarczy, że zamówisz instalację fotowoltaiczną, która będzie ogrzewać i dostarczać prąd do Twojego domu w Jeleniej Górze za darmo. Fotowoltaika zapewnia Tobie poczucie niezależności od cen prądu, dzięki ekologicznej energii prosto ze słońca.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Jeleniej Górze

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele Słoneczne Jelenia Góra - to się opłaca!

Województwo Dolnośląskie wykazuje wysoki poziom nasłonecznienia, który osiąga aż 1100 kWh/kWp. Stwarza to świetne warunki do korzystania z zielonej i bezpłatnej energii. Dzięki fotowoltaice w domowej elektrowni obniżysz rachunki za prąd nawet o kilkadziesiąt procent, co pozwoli Ci przeznaczyć oszczędności na wakacje, edukację dzieci czy rozbudowę gospodarstwa domowego. Nasz kalkulator fotowoltaiczny umożliwi Ci wybór skrojonej na miarę instalacji fotowoltaicznej. Wystarczy, że wpiszesz kwotę rachunków za prąd, a program wyliczy za Ciebie jaka moc będzie optymalna dla Twojego domu. Poznasz też wysokość kwoty oszczędności, która regularnie będzie trafiać na Twoje konto po założeniu paneli słonecznych.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza na rynku oferta fotowoltaiki, która pozwoli zadbać o Twój portfel i środowisko naturalne

Wygodny i intuicyjny formularz pomoże Ci wybrać odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej. Możesz także zadzwonić do doradcy, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu fotowoltaiki, w tym działania paneli słonecznych.

Panele fotowoltaiczne to sposób na bezpłatną energię w rejonie Jeleniej Góry, która zapewnia niezależność energetyczną od zmieniających się cen prądu. Możesz otrzymać zwrot do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej, które przeznaczysz na inne inwestycje.

Panele fotowoltaiczne słyną z wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne, co bezpiecznie wpływa korzystnie na działanie całej instalacji solarnej nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Wraz z podpisaniem umowy na zestaw fotowoltaiczny od Sunvival Energy, zyskasz do 3 lat ubezpieczenia PZU gratis obejmującego szkody wyrządzone przez czynniki zewnętrzne, dewastację lub kradzież instalacji PV.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie