Fotowoltaika Kalisz

Fotowoltaika w Kaliszu to strzał w 10!

Ceny prądu rosną z roku na rok coraz szybciej. W ostatnich latach widoczne były skoki od kilku do nawet kilkunastu procent. Sprawia to, że rachunki za prąd bardzo obciążają domowy budżet. Jest jednak sposób na ucieczkę od inflacji i podwyżek cen prądu. Fotowoltaika pozwala produkować własny prąd za który nie trzeba płacić. Mieszkańcy Kalisza mogą teraz łatwo zamówić fotowoltaikę przez Internet lub telefon dzięki Sunvival.pl.

Własny prąd z instalacji fotowoltaicznej pozwala zredukować rachunki do poziomu kilku lub kilkunastu złotych. Dobrze dobrana instalacja pozwala w 100% zaspokoić zapotrzebowanie na prąd domowników. Korzystając z własnego prądu, jedyna pozycja jaką trzeba zapłacić to opłata stała dla zakładu energetycznego która zawsze jest na rachunku. Wynosi ona dosłownie kilka złotych miesięcznie. Dzięki fotowoltaice można więc zredukować rachunek 200 czy 500 zł do np. 8 zł miesięcznie. Daje to konkretne oszczędności w skali roku a biorąc pod uwagę inflację i oszczędności w skali np. 10 lat oszczędności są ogromne. Można to szybko policzyć w naszym kalkulatorze fotowoltaicznym.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Kaliszu

kontakt@sunvival.pl

+48 61 635 03 00
PON. - PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Kalisz – to się opłaca

Nasłonecznienie w Kaliszu i okolicach jest podobne jak w całej południowej części Polski. Daje to dobre warunki do produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych. Instalacja o mocy 3 kWp w ciągu roku powinna wyprodukować około 3000 kWh. Taka wielkość instalacji pozwala obniżyć rachunki za prąd o około 170 zł miesięcznie.

Przy wyborze instalacji fotowoltaicznej kluczowy jest odpowiedni dobór mocy i podzespołów. Wielkość fotowoltaiki zawsze jest dobierana do potrzeb domowników i uwzględniany jest system upustów który obowiązuje prosumentów. Prąd produkowany z paneli słonecznych jest w pierwszej kolejności wykorzystywany przez urządzenia w domu. Niewykorzystana energia jest zliczana przez specjalny dwukierunkowy licznik i oddawana do lokalnej sieci energetycznej. Nie jest więc tracona a z prądu mogą skorzystać sąsiedzi. 80% nadwyżki można odebrać w momencie gdy fotowoltaika nie pracuje z pełną mocą np. w nocy lub zimą. Jest to i tak korzystne ponieważ tradycyjne akumulatory mają sprawność poniżej 80% a są dodatkowym kosztem. Instalacja jest tak projektowana aby wiosną i latem wyprodukować prąd który pokryje bieżące zapotrzebowanie i wytworzy zapas na jesień i zimę.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Mieszkańcy Kalisza mogą teraz wygodnie zamówić fotowoltaikę przez Internet. W Sunvival.pl wprowadziliśmy wygodną aplikację która ułatwia odpowiednie dobranie fotowoltaiki do potrzeb domowników. Nasi doradcy w razie potrzeby są dostępni na czacie internetowym i na naszej infolinii. Istniej też możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie w celu sprawdzenia dachu i dobrania optymalnej wielkości instalacji fotowoltaicznej.

Dasi doradcy energetyczni nie tylko służą fachową radą w zakresie fotowoltaiki. W imieniu naszych klientów załatwiamy również wszelkie formalności związane z podłączeniem instalacji do sieci energetycznej oraz bezpłatną wymianą licznika na dwukierunkowy. Możemy również pomóc w pozyskaniu bezpośredniej dopłaty z rządowego programu Mój prąd w wysokości do 5000 zł.

Instalacja fotowoltaiczna która w ciągu roku potrafi przynieść od kilku do kilkunastu tysięcy złotych oszczędności powinna być odpowiednio zabezpieczona. Profesjonalny montaż i wysokiej jakości elementy gwarantują bezawaryjną pracę. W Sunvival.pl wiemy jednak, że są rzeczy na które nie mamy wpływu. Dlatego do naszych instalacji dodajemy do 3 lat ubezpieczenia gratis. Ubezpieczenie w PZU obejmuje 17 zdarzeń losowych, w tym również przepięcia z powodu uderzenia pioruna a także dewastację i kradzież. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem są oczywiście załatwiane przez naszych doradców w firmie.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Wielkopolskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 4.5 kWp Witaszyce
Instalacja fotowoltaiczna 4.5 kWp Witaszyce Witaszyce