Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika w Katowicach to strzał w 10!

Mieszkasz w Katowicach i szukasz efektywnego rozwiązania w zakresie energii odnawialnej dla swojego gospodarstwa domowego? Naszym rozwiązaniem dla osób pragnących uniknąć podwyżek cen prądu jest fotowoltaika. Własny prąd z instalacji fotowoltaicznej umożliwia redukcję rachunku za energię elektryczną nawet do kilkunastu złotych miesięcznie.

W ostatnich latach popularność instalacji fotowoltaicznych w Katowicach wielokrotnie wzrosła. W kontekście ciągłej presji na cięcie kosztów komercyjnych i gospodarczych wiele przedsiębiorstw i inwestorów prywatnych zdaje sobie obecnie sprawę z rzeczywistych możliwości oszczędnościowych, jakie daje wytwarzanie energii słonecznej, a także z możliwości osiągnięcia doskonałych zwrotów z inwestycji w instalacje solarne.

Sunvival Energy oferuje profesjonalny montaż efektywnych instalacji fotowoltaicznych na terenie Katowic i województwa śląskiego. Zapewniamy również fachowe porady i wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twojej nieruchomości lub firmy. Z przyjemnością omówimy Twoje wymagania energetyczne i omówimy wszystkie dostępne opcje, dla budynków mieszkalnych i nieruchomości komercyjnych.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Katowicach

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Katowice – to się opłaca

Nasłonecznienie w Katowicach i okolicznych miejscowościach oscyluje w okolicach 1000 – 1100 kWh/2, co sprzyja wykorzystaniu paneli słonecznych w celu produkcji energii elektrycznej ze Słońca.

Dobre nasłonecznienie to połowa sukcesu. Nie mniej ważny jest wybór odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej do potrzeb domowników, w czym pomoże nasz fotowoltaiczny kalkulator opłacalności energii słonecznej. Po wstępnych szacunkach, nasz zespół uwzględni w projekcie również otoczenie nieruchomości, kąt dachu oraz cień rzucany przez elementy zewnętrzne takie jak kominy, drzewa czy inne budynki.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Skorzystanie z dobrodziejstw instalacji fotowoltaicznych w Katowicach jeszcze nigdy nie było tak proste! Sunvival Energy jako pierwsza firma z branży OZE na polskim rynku wprowadziła zakup fotowoltaiki online. Teraz możesz dobrać wielkość instalacji PV, projekt, ubezpieczenie, opiekę serwisową i finalnie podpisać umowę przez internet.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Fotowoltaika Online - Kup panele słoneczne przez internet

Doradcy energetyczni Sunvival Energy są dostępni dla katowickich klientów on-line (czat) i telefonicznie. Pomogą Tobie na każdym etapie inwestycji w domową lub komercyjną instalację fotowoltaiczną – począwszy od doradztwa technicznego, poprzez pomoc kredytową, aż po dopięcie formalności związanych z przyłączeniem zestawu do publicznej sieci energetycznej i pozyskaniem jednej z dostępnych dla mieszkańców Katowic dopłat do domowej elektrowni fotowoltaicznej.

Skorzystaj z rządowego dofinansowania Mój prąd 3.0 do fotowoltaiki! Dotacja przysługuje osobom fizycznym na podłączoną już do sieci instalację fotowoltaiczną. Mieszkańcy Katowic i okolic mogą odebrać aż 5000 zł dopłaty w ramach wspomnianego programu.

W województwie śląskim obowiązują również dofinansowania (nie łączą się):

Pamiętaj również o ubezpieczeniu fotowoltaiki, ponieważ instalacja której celem jest efektywne wytwarzanie energii przez wiele lat powinna być odpowiednio zabezpieczona. Z tego powodu Sunvival Energy dajemy Tobie do 3 lat ubezpieczenia od zdarzeń losowych i kradzieży w PZU gratis!

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
5 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

Spotkaj się z ekspertem

Nasz doradca energetyczny przyjedzie
do Ciebie i pomoże dobrać najlepszą
instalacje dla Twoich potrzeb.

Umów się na spotkanie
Kup przez Internet

Wybierz instalację fotowoltaiczną,
a my ją dostarczymy i zamontujemy,
nawet w 10 dni.

Zamów online