Fotowoltaika Kędzierzyn-Koźle

Fotowoltaika w Kędzierzynie-Koźlu to strzał w 10!

Mieszkańcy Kędzierzyn-Koźla wyraźnie odczuwają częste podwyżki cen prądu, a koszty dostarczenia energii elektrycznej dla gospodarstwa domowego rosną z roku na rok. Bez wątpienia, jest to główny powód, dla którego inwestorzy decydują się na wyszukanie alternatywnego źródła pozyskania prądu do domu. Wśród wszelakich alternatyw prym wiedzie fotowoltaika, w tym panele słoneczne.

Wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej pozwala zredukować rachunki za prąd nawet do kilkunastu złotych miesięcznie. Energia słoneczna jest całkowicie bezpłatna, a jedynym kosztem, który poniesiesz jest jednorazowa opłata za zestaw fotowoltaiczny i montaż instalacji PV na dachu Twojej nieruchomości.

Popularność paneli słonecznych w Kędzierzynie-Koźlu rośnie z roku na rok, a liczba zamontowanych instalacji fotowoltaicznych w ostatnich kilku latach wzrosła kilkukrotnie, na co niemały wpływ miały również korzystne dofinansowania regionalne i rządowe oraz coraz większa świadomość społeczeństwa na temat pro-ekologiczności rozwiązań fotowoltaicznych.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Kędzierzynie-Koźlu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Kędzierzyn-Koźle – to się opłaca!

Kędzierzyn-Koźle nie jest wyjątkiem. Tak jak całe województwo opolskie charakteryzuje się wysokim średnim nasłonecznieniem w ciągu roku – około 1000 kWh/2, co przekłada się w rzeczywistości na efektywną pracę paneli słonecznych i wyraźne obniżenie rachunków za prąd.

Wysokie nasłonecznienie jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na efektywność paneli solarnych, ale nie jedynym, który należy brać pod uwagę podczas doboru odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej. Niezwykle ważnym aspektem jest również uwzględnienie również odpowiedniej mocy zestawu PV oraz czynników zewnętrznych mogących zakłócić jego działanie – jak np. cienie rzucane przez inne nieruchomości lub drzewa.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival Energy ceni Twój czas! Cały proces zakupowy przejdziesz przez internet, bez konieczności wyjścia z domu, biura lub placu budowy. Do kupna fotowoltaiki potrzebujesz tylko smartfona, tableta lub komputera. Jesteśmy pierwszą firmą z branży Odnawialnych Źródeł Energii sprzedającą fotowoltaikę w 100% online w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach.

Załatwimy za Ciebie także wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem chęci podłączenia nowej instalacji do publicznej sieci energetycznej.

Możesz też liczyć na naszą pomoc z otrzymaniem dofinansowania do paneli słonecznych, dzięki któremu otrzymasz dopłatę do fotowoltaiki od kilku do kilkunastu tysięcy złotych i wyraźne oszczędności na rachunkach za prąd.

Nie zapominamy o Twoim bezpieczeństwie, dlatego ubezpieczymy Cię od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacji instalacji fotowoltaicznej. Wraz z umową z Sunvival Energy otrzymujesz do 3 lat ubezpieczenia na fotowoltaikę w PZU.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

Sunvival w Twoim mieście