Fotowoltaika Kielce

Fotowoltaika Kielce - zyskaj dzięki energii solarnej

Podwyżki cen prądu to stale powracający problem, który jest powodem zmartwień milionów Polaków. Już dziś możesz się go pozbyć raz na zawsze – wystarczy, że postawisz na własną elektrownię fotowoltaiczną zapewniającą Ci darmową energię pochodzącą ze Słońca dzięki efektywnemu działaniu paneli PV. Fotowoltaika w Kielcach zapewnia duże oszczędności w domowym budżecie i pomaga w ochronie środowiska naturalnego.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Kielcach

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Kielce - obniż rachunki za prąd o kilkadziesiąt procent!

Województwo Świętokrzyskie podobnie jak inne części Polski cechuje się wysokim poziomem nasłonecznienia na poziomie 1100 kWh/kWp. Stwarza to idealne warunki do instalacji paneli PV. Skorzystaj już teraz z naszego kalkulatora fotowoltaicznego, który wyliczy za Ciebie oszczędności wynikające z naszej oferty na panele solarne.

Zestaw fotowoltaiczny - postaw na najbardziej ekologiczne rozwiązanie energetyczne na ziemi

Zestaw fotowoltaiczny składa się z paneli solarnych, falownika i zabezpieczeń AC/DC, które działając w synergii, dają ekologiczną energię bez konieczności korzystania z usług dostawców prądu w takim stopniu jak przed instalacją systemu fotowoltaicznego. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub umów się z naszym doradcą, a zorganizujemy dla Ciebie instalację paneli fotowoltaicznych w Kielcach. Doradca posiada gruntowną wiedzę na temat paneli PV, dlatego odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nie będziesz musiał zajmować się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego – doradca zrobi to za Ciebie, a Ty będziesz mógł skupić się na pracy zawodowej lub rodzinie. Dzięki programowi „Mój Prąd” otrzymasz zwrot do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej i zyskasz dodatkowe pieniądze na przyjemności!

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w Kielcach!

Panele fotowoltaiczne wyróżniają się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, dostaniesz do 3 lat ubezpieczenia zupełnie za darmo, co będzie dla Ciebie dodatkową korzyścią. Ubezpieczenie paneli PV to pakiet udogodnień, obejmujący aż 17 zjawisk losowych od gradobicia aż po wyładowania atmosferyczne.

Jako ćzęść grupy Sunrise Energy możemy poszczycić się setkami zadowolonych klientów. Nasi klienci doceniają doradców Sunvival Energy za kompetencje, gruntowną wiedzę i fachowe doradztwo w zakresie dobrania najbardziej optymalnej instalacji fotowoltaicznej. Klienci lubią nas za profesjonalizm, szybkość montażu fotowoltaiki, wysoką kulturę osobistą ekipy, terminowość i profesjonalizm.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W świętokrzyskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 3.3 kWp Piekoszów
Instalacja fotowoltaiczna 3.3 kWp Piekoszów Piekoszów