Fotowoltaika Legnica

Fotowoltaika w Legnicy to strzał w 10!

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu. Już dziś stawiając na panele fotowoltaiczne możesz zyskać niezależność i przełączyć się na ekologiczne źródło energii. Dzięki inwestycji w przydomową elektrownię PV i panele słoneczne postawisz na ekologiczny prąd, który będziesz mógł mieć zupełnie za darmo. Stań się niezależny od podwyżek cen energii w Legnicy już dzisiaj.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Legnicy

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Legnica – to się opłaca!

Województwo dolnośląskie, w tym Legnica wykazuje wysoki poziom nasłonecznienia, który osiąga aż 1100 kWh/kWp. Są to odpowiednie warunki do korzystania ze Słońca i paneli solarnych, które pozwalają na obniżenie rachunków za prąd o kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Nasz kalkulator fotowoltaiczny pozwoli Ci wybrać instalację i panele słoneczne dopasowane do Twoich potrzeb. Wystarczy, że wpiszesz kwotę rachunków za prąd, a program wyliczy za Ciebie jaka moc będzie optymalna dla Twojego domu. Dowiesz się też, jakie zyskasz potencjalne oszczędności dzięki zestawowi fotowoltaicznemu.

Fotowoltaika Legnica - niższe rachunki i proekologiczność

Skorzystaj z wygodnego formularza lub zadzwoń do doradcy, który przeprowadzi Cię przez proces zakupu, projekty i podłączenia instalacji paneli fotowoltaicznych w Legnicy. Możesz załatwić też wszystkie formalności przez telefon lub internetowy chat. Istnieje możliwość zamówienia usługi bez wychodzenia z domu za pomocą dedykowanego konfiguratora. Doradca załatwi wszystko za Ciebie – łącznie z wysyłaniem pism do zakładu energetycznego.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Panele solarne i energia słoneczna to sposób na ekologiczny i darmowy prąd, napędzany przez Słońce! Korzystając z ogólnopolskiego programu dopłat Mój prąd możesz otrzymać zwrot w wysokości do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej. Dzięki dodatkowym pieniądzom zyskasz oszczędności, które wydasz na wymarzone wakacje czy studia dzieci.

Instalacja fotowoltaiczna to tytan trwałości i bezpieczeństwa – panele słoneczne są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając Ci bezpieczeństwo i święty spokój. Zamawiając zestawy fotowoltaiczne w Sunvival Energy zyskasz do 3 lat ubezpieczenia gratis! Ubezpieczenie obejmuje 17 zjawisk losowych takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne oraz kradzież całej lub części instalacji i jej dewastację.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie