Fotowoltaika Łódź

Fotowoltaika w Łodzi to strzał w 10!

Rosnące ceny prądu mają coraz większy wpływ na budżet wielu mieszkańców Łodzi. Sposobem na ucieczkę od podwyżek jest montaż fotowoltaiki. Za własny prąd nie trzeba dodatkowo płacić zakładowi energetycznemu.
Własny prąd z fotowoltaiki pozwala zredukować rachunki za energię elektryczną do poziomu kilkunastu złotych miesięcznie.

Jeżeli fotowoltaika w 100% pokryje zapotrzebowanie na prąd to do zapłacenia pozostaje tylko opłata stała operatora która jest zawsze uwzględniona w każdym rachunku za prąd.

W ten sposób rachunki z poziomu 200, 300 czy 400 zł mogą spaść do np. 12 złotych. W skali całego roku oznacza to kilka tysięcy złotych dodatkowych oszczędności.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Łodzi

kontakt@sunvival.pl

+48 42 205 98 08
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Łódź

Nasłonecznienie w Łodzi i okolicach jest stosunkowo wysokie bowiem wynosi około 1000 kWh/kWp. Oznacza to, że z instalacji fotowoltaicznej o mocy np. 3 kWp, w ciągu roku wyprodukujemy około 3000 kWh.

Dobre nasłonecznienie to połowa sukcesu. Ważnymi elementami jest dobór odpowiedniej instalacji. Ilość paneli fotowoltaicznych oraz moc inwertera dobiera się do potrzeb domowników. W prostym obliczeniu potrzebnej wielkości instalacji można posłużyć się naszym kalkulatorem fotowoltaicznym.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Mając określona wielkość instalacji kolejnym krokiem jest dopasowanie pozostałych elementów jak np. falownik, oraz przekazanie wszystkich niezbędnych informacji związanych miejscem montażu i umowami z zakładem energetyczny.

Teraz wszystkie te formalności można wygodnie załatwić przez internet. Sunvival.pl to pierwszy e-commerce w Polsce który pozwala wygodnie i we własnym domu zamówić fotowoltaikę przez internet.

Nasi doradcy energetyczni mogą pomóc na każdym etapie inwestycji. Począwszy od doradztwa technicznego, poprzez finansowanie preferencyjnym kredytem, aż po załatwianie formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej lub pozyskaniem dopłat bezpośrednich.

Instalacja fotowoltaiczna w zależności od wielkości, i tego jakie zostaną komponenty może kosztować od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pieniądze te, dzięki oszczędnościom na rachunkach za prąd zwracają się przeważnie w ciągu 6-8 lat. Można jednak znacznie przyspieszyć zwrot z inwestycji dzięki dopłatom i zwrotom podatkowym. Dopłaty takie jak Mój prąd pozwalają, na prawie natychmiastowy zwrot części poniesionych kosztów. Zwrot podatkowy jak np. ulga termomodernizacyjna na fotowoltaikę, pozwala odliczyć koszt instalacji od podatku, dzięki czemu w kolejnym roku można dostać zwrot z podatku dochodowego.

Instalacja która ma generować oszczędności przez wiele lat powinna być odpowiednio zabezpieczona. Profesjonalny montaż i wysokiej jakości podzespoły pozwalają na bezawaryjną pracę. Sunvival Energy daje również do 3 lat ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznej gratis. W ten sposób fotowoltaika jest zabezpieczone również od starzeń losowych oraz kradzieży.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Łódzkiem jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.4 kWp Katarzynów
Instalacja fotowoltaiczna 5.4 kWp Katarzynów Katarzynów
Instalacja fotowoltaiczna 8.1 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 8.1 kWp Łódź Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Łódź Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Spycimierz
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Spycimierz Spycimierz
Instalacja fotowoltaiczna 7.4 kWp Mętlew
Instalacja fotowoltaiczna 7.4 kWp Mętlew Mętlew
Instalacja fotowoltaiczna 8.51 kWp Skierniewice
Instalacja fotowoltaiczna 8.51 kWp Skierniewice Skierniewice
Instalacja fotowoltaiczna 6.66 kWp Dąbrówka Wielka
Instalacja fotowoltaiczna 6.66 kWp Dąbrówka Wielka Dąbrówka Wielka
Instalacja fotowoltaiczna 6.6 kWp Zduńska Wola
Instalacja fotowoltaiczna 6.6 kWp Zduńska Wola Zduńska Wola
Instalacja fotowoltaiczna 4.08 kWp Kutno
Instalacja fotowoltaiczna 4.08 kWp Kutno Kutno
Instalacja fotowoltaiczna 4.76 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 4.76 kWp Łódź Łódź