Fotowoltaika Łomża

Fotowoltaika w Łomży to strzał w 10!

Prąd w Łomży drożej podobnie, jak w całej Polsce. Najprostszym sposobem na uniezależnienie się od dostaw energii jest produkcja własnego prądu. Najprościej jest zrobić to inwestując we własny system fotowoltaiczny.
Mikroinstalacja fotowoltaiczna instalowana jest najczęściej na dachu domu, ale może być również posadowiona na gruncie. Moduły solarne umieszcza się na specjalnych rusztowaniach, co zapewnia im optymalną ekspozycję na słońce i możliwość wydajnej pracy przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Łomży

kontakt@sunvival.pl

+48 85 733 91 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Łomża

Nasłonecznienie w Łomży wynosi ok. 1100 kWh/kWp. Duże nasłonecznienie przekłada się na możliwość generowania dużej ilości prądu z instalacji fotowoltaicznej, co daje nam spore oszczędności.
Aby w stu procentach zaspokoić zapotrzebowania swojego gospodarstwa domowego na prąd należy odpowiednio dobrać moc instalacji fotowoltaicznej. Nie jest to nic trudnego, szczególnie jeśli skorzystamy z kalkulatora fotowoltaiki na stronie Sunvival.pl. Aby wyliczyć optymalną moc instalacji fotowoltaicznej wprowadzamy tylko kwotę rachunków za prąd, jakie dotychczasowo płacimy w domu. Algorytm zwraca optymalną moc systemu solarnego. Aby mieć całodobowy dostęp do prądu, nawet, gdy nie świeci słońce, dobrze jest korzystać z upustów w ramach programu Prosument – możliwości pobrania z sieci energetycznej części prądu, jaki został do niej przekazany z nadwyżki, wprowadzonej do sieci w godzinach słonecznych.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Oferta Sunvival jest najprostszym sposobem, by mieć własny system fotowoltaiczny. Wystarczy skontaktować się z doradcą klienta i umówić na rozmowę telefoniczną lub czat on-line. Wszystkie formalności można załatwić zdalnie, bez wychodzenia z domu. Można również skorzystać z internetowego konfiguratora, aby wszystko załatwić samodzielnie.

Doradcy Sunvival mogą również pomóc w załatwieniu formalności w zakładzie energetycznym. Jest to ważne, ponieważ pozwala podłączyć instalację fotowoltaiczną do sieci energetycznej i zostać Prosumentem. Pozwala to na korzystanie z wspomnianego systemu upustów, który opisujemy szerzej tutaj.

Pomoc doradców klienta obejmuje także załatwienie formalności związanych z np. korzystaniem z ulgi j czy dofinansowania, w ramach programu Mój Prąd. Pozwala to zmniejszyć odczuwalny koszt systemu o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, co pozwala przyspieszyć zwrot z inwestycji.

Sunvival oferuje także ubezpieczenie naszej nowej instalacji fotowoltaicznej. Pozwala ono zabezpieczyć inwestycję przed następstwami 17 zdarzeń losowych, takich jak gradobicia czy wyładowania atmosferycznego. Dla swoich klientów firma przygotowała specjalną ofertę z nawet trzema latami ubezpieczenia gratis.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Podlaskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo Biszewo