Fotowoltaika Lublin

Fotowoltaika w Lublinie to strzał w 10!

Prąd w Lublinie drożej tak samo, jak w całej Polsce. Jeśli martwimy się rosnącymi kosztami energii elektrycznej, to koniecznie zainwestować musimy we własne jej źródło. Najprościej jest zainstalować system fotowoltaiczny, który produkować będzie prąd dla naszego domu.
Mikroinstalacja solarna zainstalowana może być na dachu domu lub na otaczającym go gruncie. Moduły PV montuje się za pomocą specjalnych rusztowań, dzięki temu możliwe jest uzyskanie optymalnej ekspozycji na słońce. Pozwala to, aby nasz system solarny może sprawnie produkować prąd przez cały rok

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Lublinie

kontakt@sunvival.pl

+48 81 475 76 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Lublin

Nasłonecznienie w Lublinie wynosi około 1100 kWh/kWp. Tak wysokie nasłonecznienie pozwala generować dużo darmowego prądu z instalacji fotowoltaicznej. Przekłada się to na wysokie oszczędności w rachunkach za prąd.
Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala w pełni zaspokoić zapotrzebowanie naszego gospodarstwa domowego na prąd. Aby wyliczyć optymalną moc instalacji fotowoltaicznej najwygodniej jest skorzystać z specjalnego fotowoltaicznego kalkulatora, jaki można znaleźć na witrynie firmy Sunvival. Do tego kalkulatora wprowadzamy tylko kwotę rachunków za prąd, jakie płacimy w domu. System na podstawie tych danych zwraca optymalną wartość mocy systemu fotowoltaicznego. Aby mieć całodobowy dostęp do darmowego prądu, nawet, gdy nie świeci słońce, dobrze jest skorzystać z systemu upustów – możliwości pobrania z sieci energetycznej części prądu, jaki został do niej przekazany z nadwyżki, wprowadzonej do sieci w godzinach słonecznych.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Oferta Sunvival jest najłatwiejszym sposobem, by zainstalować system fotowoltaiczny. Wystarczy skontaktować się z naszym doradcą i umówić na rozmowę telefoniczną lub czat. Wszystkie formalności można załatwić zdalnie. Można również skorzystać z konfiguratora on-line, aby wszystko załatwić samodzielnie.

Doradcy klienta mogą również pomóc w załatwieniu wszystkich formalności w zakładzie energetycznym. Jest to istotne, aby podłączyć system solarny do sieci energetycznej i zostać Prosumentem. Pozwala to na korzystanie z systemu upustów, który opisujemy tutaj.

Doradcy klienta pomogą też z załatwieniem formalności związanych z np. korzystaniem z ulgi termomodernizacyjnej czy dotacji, w ramach programu Mój prąd 3.0. Dzięki temu można zredukować odczuwalny koszt inwestycji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, a tym samym przyspieszyć zwrot inwestycji w fotowoltaikę.
Sunvival oferuje także ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej. Warto z niego skorzystać, aby zabezpieczyć swoją inwestycję przed następstwami gradobicia czy wyładowania atmosferycznego. Dla swoich klientów firma przygotowany ma pakiet zabezpieczający przed 17 zdarzeniami losowymi i do trzech lat ubezpieczenia gratis.

25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Lubelskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów