Fotowoltaika Nowy Sącz

Fotowoltaika w Nowym Sączu to strzał w 10!

Podwyżki cen prąd to powód do zmartwień dla milionów Polaków. Jeśli nie chcesz już nigdy więcej denerwować się z tego tytułu, postaw na odnawialne źródło energii i energię słoneczną i zyskaj niezależność od podwyżek cen prądu. Inwestycja w fotowoltaikę w Nowym Sączu to czysty zysk, ponieważ energia słoneczna jest całkowicie darmowa, a koszt montażu zwraca się już po paru latach. Dodatkową korzyścią jest ekologiczność tego rozwiązania, co przyczynia się do poprawienia stanu powietrza np. zmniejszając smog.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Nowym Sączu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Nowy Sącz - darmowa energia bez ukrytych opłat

Województwo małopolskie cechuje się wysokim poziomem nasłonecznienia, które wynosi około 1100 kWh/kWp. Są to idealne warunki do montażu instalacji fotowoltaicznej. Wybierając nasz kalkulator dobierzesz idealną instalację, która spełni Twoje oczekiwania. Będziesz mógł łatwo wyliczyć jej wielkość i moc, a kalkulator fotowoltaiki pokaże Ci kwotę oszczędności, jakie zyskasz podczas użytkowania.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta fotowoltaiki, która pozwoli Ci zyskać darmowy prąd

Zamów zestaw fotowoltaiczny online lub umów się z doradcą Sunvival Energy. Dzięki tym dwóm sposobom w prosty sposób zamówisz projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej dla swojego gospodarstwa domowego. Możesz skorzystać z telefonu lub chatu, by dopiąć wszystkie formalności. Doradcy zajmą się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się wolnością zielonej energii. Doradcy załatwią za Ciebie wszystkie formalności związane z podłączeniem instalacji.

Nasz zestaw fotowoltaiczny to realne oszczędności, które poczujesz od pierwszego dnia użytkowania. Poza zyskiem związanym z obniżeniem rachunków za prąd będziesz mógł uzyskać dopłatę z ogólnopolskiego programu dopłat Mój Prąd i ulgi termomodernizacyjnej.

Zwrot z energii słonecznej w wysokości 50% wartości instalacji to duża oszczędność, którą przeznaczysz na wakacje, studia dzieci czy własne przyjemności.

Panele fotowoltaiczne w Nowym Sączu to bezpieczeństwo energetyczne ponad miarę. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne i ubezpieczeniu, zyskasz spokój ducha. Podpisując umowę z Sunvival Energy otrzymasz do 3 lat ubezpieczenia za 0 zł! Obejmuje ono aż 17 zjawisk pogodowych np. gradobicie czy wyładowania atmosferyczne oraz kradzieże i dewastacje instalacji fotowoltaicznej.

 

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie