Fotowoltaika Opole

Fotowoltaika w Opolu to strzał w 10!

Dla mieszkańców i okolic przygotowaliśmy dedykowaną ofertę na fotowoltaikę pozwalającą zniwelować wysokość rachunków za prąd do minimum – nawet do kilkunastu złotych miesięcznie! Energia pozyskana i przekazana przez instalację fotowoltaiczną jest całkowicie darmowa i w pełni pro-ekologiczna. Korzysta z niewyczerpującego się źródła energii jakim jest Słońce, a jedynym kosztem jaki poniesiesz jest jednorazowy wkład w zakup instalacji fotowoltaicznej i jej montaż na dachu Twojej nieruchomości.

Popularność „Zielonej Energii” w Opolu rośnie z roku na rok, a liczba zainstalowanych paneli fotowoltaicznych w ostatnich kilku latach wzrosła kilkukrotnie, ponieważ wytwarza się coraz większa presja na niezależność od podwyżek cen prądu oraz wzrasta świadomość konieczności walki o środowisko naturalne.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Opolu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Opole – to się opłaca!

Opole i okolice mogą pochwalić się wysokim nasłonecznieniem średnim w skali roku – wynosi ono około 1000 kWh/2 i klasyfikujemy je jako wystarczające, by instalacja fotowoltaiczna i panele słoneczne działały na najwyższych obrotach.

Wysokie nasłonecznienie jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na efektywność paneli fotowoltaicznych, ale nie jedynym. Opolski poziom nasłonecznienia, to dopiero połowa sukcesu w walce o niższe ceny prądu. Bardzo ważne jest uwzględnienie również odpowiedniej mocy zestawu PV oraz czynników zewnętrznych mogących zakłócić jego działanie – jak np. zasłonięcie przez drzewa czy inne nieruchomości lub cienie przez nie rzucane oraz kąt nachylenia dachu domu.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

W 2020 roku umożliwiliśmy jako pierwsi w Polsce wybór, zakup i pełne doradztwo w zakresie fotowoltaiki w 100% online. Oznacza to, że przeprowadzisz pełny proces zakupowy włącznie z podpisaniem umowy przez internet wykorzystując swój komputer, tablet lub smartfon nie wychodząc z domu, biura lub z placu budowy.

Doświadczeni doradcy Sunvival Energy pomogą w doborze idealnego projektu i instalacji PV – załatwią też wszelkie sprawy formalne związane z przyłączeniem instalacji solarnej do miejscowej sieci energetycznej oraz ułatwią wybór odpowiedniego dofinansowania na fotowoltaikę.
Czy jesteś oszczędnym inwestorem? Skorzystaj z rządowego systemu dofinansowań Mój Prąd do paneli słonecznych, który obejmuje osoby fizyczne po podłączeniu instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej.

Bezpieczeństwo naszych klientów nie jest dla nas bez znaczenia, dlatego do Twojej umowy dodajemy do 3 lat ubezpieczenia w cenie. Ubezpieczenie obejmuje kradzieże, dewastacje instalacji oraz uszkodzenia spowodowane zjawiskami atmosferycznymi.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie