Fotowoltaika Płock

Fotowoltaika w Płocku to strzał w 10!

Coraz wyższe ceny energii elektrycznej sprawiają, że coraz więcej osób stara się oszczędzać prąd. Najlepszym sposobem ucieczki od podwyżek jest samodzielna produkcja energii za pomocą fotowoltaiki.

Zamontowanie paneli fotowoltaicznych pozwala na obniżenie comiesięcznych rachunków za prąd, nawet do poziomu kilkunastu złotych. Odpowiednio dobrana ilość paneli fotowoltaicznych pozwala wyprodukować taką ilość prądu która pokryje roczne domowe zapotrzebowanie. Jest to możliwe dzięki systemowi magazynowania i rozliczania nadwyżek prądu w sieci energetycznej. Więcej o tym przeczytasz tutaj

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Płocku

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Płock – to się opłaca

Nasłonecznienie w Płocku, podobnie jak w całym województwie mazowieckim jest dosyć wysoki i wynosi do 1100 kWh/kWp. Taki poziom nasłonecznienia stwarza dobre warunki do samodzielnej produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych.

Odpowiednie nasłonecznienie i korzystne usytuowanie paneli fotowoltaicznych względem słońca są kluczowe. Nie mniej istotne jest jednak dopasowanie wielkości instalacji fotowoltaicznej do potrzeb domowników. Zbyt mała instalacja tylko częściowo zredukuje rachunki. Z kolej zbyt duża wyprodukuje tak dużo prądu, że nie da się tego spożytkować w ciągu roku. Dlatego stworzyliśmy kalkulator fotowoltaiczny który pozwala łatwo obliczyć nie tylko optymalną wielkość fotowoltaiki ale też prognozy oszczędności na prądzie w ciągu kolejnych lat użytkowania instalacji.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Najwygodniejszym sposobem na robienie zakupów jest teraz włączenie Internetu. Właśnie dlatego teraz w Sunvival można zamówić fotowoltaikę online. Wygodna aplikacja pozwala wybrać odpowiednią wielkość instalacji, zorganizować preferencyjny kredyt fotowoltaiczny i szybko sfinalizować zamówienie.

W razie potrzeby nasi doradcy energetyczni są w stanie pomóc naszemu klientowi w wyborze lub załatwieniu niezbędnych formalności. Mamy doświadczenie w zgłaszaniu instalacji fotowoltaicznych do podłączeniu do sieci energetycznej oraz do wymiany licznika na dwukierunkowy. Pomagamy również w pozyskiwaniu dotacji z rządowego programu Mój prąd 2021. Doradcy energetyczni są dostępni przez telefon, czat lub mogą przyjechać na spotkanie do klienta aby na miejscu wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Mieszkańcy Płocka mogą dostać dofinansowanie na fotowoltaikę z rządowego programu Mój prąd. Dopłata wynosi maksymalnie 5 000 zł. Część kosztu można również odzyskać dzięki uldze termomodernizacyjnej. W ten sposób w kolejnym roku wraz ze zwrotem podatku, do klienta może wrócić 17%. 19% lub nawet 32% kosztu fotowoltaiki. Połączenie dotacji i ulgi termomodernizacyjnej pozwala w niektórych przypadkach na zaoszczędzenie nawet 50% kosztów instalacji fotowoltaicznej.
Dobrze zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna może produkować energię przez wiele lat. Warto więc pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu inwestycji. W Sunvival.pl do naszych instalacji dodajemy do trzech lat ubezpieczenia w PZU gratis. Ubezpieczenie fotowoltaiki obejmuje 17 zdarzeń losowych, dewastację oraz kradzież.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Mazowieckim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.2 kWp Szczyty
Instalacja fotowoltaiczna 7.2 kWp Szczyty Szczyty
Instalacja fotowoltaiczna 5.92 kWp Kozery
Instalacja fotowoltaiczna 5.92 kWp Kozery Kozery
Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Kosewko
Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Kosewko Kosewo
Instalacja fotowoltaiczna 6.8 kWp Piotrkowice
Instalacja fotowoltaiczna 6.8 kWp Piotrkowice Piotrkowice
Instalacja fotowoltaiczna 3.96 kWp Grójec
Instalacja fotowoltaiczna 3.96 kWp Grójec Grójec
Instalacja fotowoltaiczna 7.04 kWp Długa Szlachecka
Instalacja fotowoltaiczna 7.04 kWp Długa Szlachecka Długa Szlachecka
Instalacja fotowoltaiczna 9.9 kWp Warszawa
Instalacja fotowoltaiczna 9.9 kWp Warszawa Warszawa
Instalacja fotowoltaiczna 6.03 kWp Serock
Instalacja fotowoltaiczna 6.03 kWp Serock Serock
Instalacja fotowoltaiczna 7,9 kWp Wiązowna
Instalacja fotowoltaiczna 7,9 kWp Wiązowna Wiązowna