Fotowoltaika Przemyśl

Fotowoltaika w Przemyślu to strzał w 10!

Energia elektryczna w Przemyślu, jak w całej Polsce, staje się z roku na rok coraz droższa. Zabezpiecz się przed tym, inwestując we własne źródło prądu. Najbardziej osiągalnym jest własna instalacja fotowoltaiczna.

Mikroinstalacja fotowoltaiczna znajdować można na dachu domu lub na ziemi. System instaluje się na specjalnych rusztowaniach, co pozwala uzyskać najlepszą ekspozycję modułów fotowoltaicznych na słońce. Dzięki temu nasza instalacja fotowoltaiczna może sprawnie działać cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Przemyślu

kontakt@sunvival.pl

+48 17 859 80 48
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Przemyśl

W Przemyśli nasłonecznienie wynosi około 1100 kWh/kWp. Dzięki tak doskonałym warunkom możliwe jest uzyskiwanie dużej ilości prądu. Sprawne działanie instalacji fotowoltaicznej sprawia, że możemy dużo oszczędzić na rachunkach za prąd.
Aby zaspokoić w stu procentach zapotrzebowanie naszego gospodarstwa domowego na energię elektryczną, konieczne jest odpowiednie dobranie mocy instalacji fotowoltaicznej. Najprościej jest dokonać tego, korzystając z specjalnego fotowoltaicznego kalkulatora, który znaleźć można na stronie Sunvival. Wprowadza się do niego tylko średnią kwotę, jaką płacimy dotychczas za prąd, a algorytm zwraca nam optymalną moc instalacji dla naszego domu. Dodatkowo, w zapewnieniu sobie prądu przez całą dobę, pomaga zostanie Prosumentem. Pozwala to na skorzystanie z systemu upustów, powalających pobrać z sieci część prądu (np. w nocy), który wprowadzimy do niej w godzinach słonecznych.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Najprościej skorzystać jest z oferty Sunvival, aby zamówić instalację fotowoltaiczną. Nasi doradcy energetyczni skontaktują się z Tobą bez wychodzenia domu i umówią na spotkanie lub czat. Wszystkie formalności związane z instalacją załatwić można Internet, korzystając z konfiguratora solarnego na stronie Sunvival lub przez telefon.

Firma Sunvival pomoże nie tylko w dobraniu instalacji solarnej i zainstaluje ją w naszym domu z dbałością o wszystkie szczegóły. Doradcy wspomogą także w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z podłączeniem systemu do sieci przesyłowej i zastaniu Prosumentem.
Pomoc doradców obejmuje także załatwienie formalności związanych z korzystaniem z dotacji, np. w ramach programu Mój prąd 3.0, czy z ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala to na przyspieszenie zwrotu instalacji poprzez redukcję jej odczuwalnych kosztów o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Dzięki zachowaniu wysokich norm montażu, system fotowoltaiczny od Sunvival jest niezawodny, jedna są również czynniki takie jak gradobicia czy wyładowania atmosferyczne i inne zdarzenia losowe. Dlatego też wszystkie instalacje fotowoltaiczne są ubezpieczone. Wraz z zakupem instalacji fotowoltaicznej klient otrzymuje od firmy Sunvival do 3 lat gratisowego ubezpieczenia przed 17 różnymi zdarzeniami losowymi.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie