Fotowoltaika Radom

Fotowoltaika w Radomiu to strzał w 10!

Ceny prądu rosną w coraz szybszym tempie. Sposobem na unikniecie podwyżek jest montaż własnej instalacji fotowoltaicznej. Własny prąd pozwala oszczędzać co miesiąc na rachunkach i jest sposobem na ucieczkę od rosnących cen energii elektrycznej.

Odpowiednio dobrana wielkość instalacji fotowoltaicznej pozwala zredukować rachunki za prąd do poziomu kilkunastu złotych miesięcznie. Tyle wynosi opłata stała operatora która jest zawsze uwzględniona w rachunku. Wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd może być zużyty w domu a nadwyżka jest oddawana do sieci energetycznej. Każdy pobrany i oddany wat jest zliczany przez licznik dwukierunkowy i rozliczany przez zakład energetyczny. Dzięki takiemu rozliczeniu można korzystać z darmowego prądu nawet w nocy czy zimą.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Radomiu

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Radom – to się opłaca

Nasłonecznienie w Radomiu, podobnie jak w całym województwie mazowieckim jest stabilne i wynosi 1100 kWh/kWp. Takie warunki są optymalne do produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych.

Odpowiedni poziom nasłonecznienia sprzyja dużej produkcji. Kluczowy jest jednak odpowiedni dobór wielkości instalacji fotowoltaicznej. Mała instalacja tylko częściowo pokryje zapotrzebowanie domu na prąd. Za duża ilość paneli fotowoltaicznych wytworzy z kolej nadwyżkę prądu której nie da się wykorzystać w ciągu roku. Dlatego tak istotne jest poznanie potrzeb domowników, ustalenie jakie jest zapotrzebowanie na energię elektryczną o różnych porach roku i dopiero na tej podstawie wybór najlepszego rozwiązania.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Zakupienie fotowoltaiki w Radomiu jest w tej chwili niezwykle proste. Nasz firma, jako pierwsza na rynku wprowadziła zakupy on line. Dzięki aplikacji internetowej klient może wprowadzić wszystkie niezbędne do obliczeń informacje. System na podstawie algorytmu oblicza jaka instalacja będzie najlepiej dopasowana do potrzeb domowników. W aplikacji można również złożyć wniosek o preferencyjny kredyt fotowoltaiczny. Takie rozwiązanie pozwala zamawiać fotowoltaikę o dowolnej porze, bez konieczności osobistego spotkania z doradcą energetycznym.


W razie potrzeby doradcy energetyczni są do dyspozycji naszych klientów przez telefon i czat internetowy. Doradcy nie tylko odpowiadają na pytania związane z fotowoltaiką. Mogą również, w imieniu naszego klienta złożyć wniosek o przyłączenie fotowoltaiki do sieci energetycznej, wymianę licznika na dwukierunkowy lub o dotację z programu Mój prąd.
Mieszkańcy Radomia mogą skorzystać z dotacji termomodernizacyjnej i ogólnopolskiego programu dopłat Mój prąd. Ulga termomodernizacyjna pozwala odliczyć koszt instalacji fotowoltaicznej – maksymalnie 53 000 zł – od podatku. Dzięki temu, w kolejnym roku można odzyskać 17%, 19% lub nawet 32% poniesionych kosztów. Z kolej dopłata z programu Mój prąd daje możliwość odzyskania 50% poniesionych kosztów, lecz nie więcej niż 5 000 zł. Połączenie tych dwóch programów pozwala znacznie obniżyć końcowy koszt zakupu fotowoltaiki.

Montując dobrą fotowoltaikę w Radomiu warto zwrócić uwagę na ubezpieczenie. Sunvival do swoich instalacji dodaje do 3 lat ubezpieczenia w PZU gratis. Ubezpieczenie obejmuje kradzież, przepięcia elektryczne spowodowane np. uderzeniem pioruna, dewastację oraz 17 innych zdarzeń losowych.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Mazowieckim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.2 kWp Szczyty
Instalacja fotowoltaiczna 7.2 kWp Szczyty Szczyty
Instalacja fotowoltaiczna 5.92 kWp Kozery
Instalacja fotowoltaiczna 5.92 kWp Kozery Kozery
Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Kosewko
Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Kosewko Kosewo
Instalacja fotowoltaiczna 6.8 kWp Piotrkowice
Instalacja fotowoltaiczna 6.8 kWp Piotrkowice Piotrkowice
Instalacja fotowoltaiczna 3.96 kWp Grójec
Instalacja fotowoltaiczna 3.96 kWp Grójec Grójec
Instalacja fotowoltaiczna 7.04 kWp Długa Szlachecka
Instalacja fotowoltaiczna 7.04 kWp Długa Szlachecka Długa Szlachecka
Instalacja fotowoltaiczna 9.9 kWp Warszawa
Instalacja fotowoltaiczna 9.9 kWp Warszawa Warszawa
Instalacja fotowoltaiczna 6.03 kWp Serock
Instalacja fotowoltaiczna 6.03 kWp Serock Serock
Instalacja fotowoltaiczna 7,9 kWp Wiązowna
Instalacja fotowoltaiczna 7,9 kWp Wiązowna Wiązowna