Fotowoltaika Ruda Śląska

Fotowoltaika w Rudzie Śląskiej to strzał w 10!

Jesteś mieszkańcem Rudy Śląskiej i planujesz skorzystać z alternatywnych źródeł energii? Bez wątpienia, fotowoltaika jest liderem segmentu OZE i jednocześnie naszą propozycją dla Ciebie. Dzięki niej oszczędzisz pieniądze i nerwy, ponieważ staniesz się niezależny od częstych podwyżek cen prądu w Polsce. Domowa elektrownia fotowoltaiczna zredukuje Twoje rachunki za energię elektryczną prawie do zera!

Fotowoltaika nie nie dość, że jest najpopularniejszym rozwiązaniem w obrębie alternatywnych źródeł energii w naszym kraju, to z roku na roku bije rekordy wzrostu zainteresowania w stosunku do innych metod pozyskiwania lub wytwarzania prądu dla gospodarstw domowych. Ruda Śląska nie jest wyjątkiem – firmy projektujące i montujące instalacje fotowoltaiczne, w tym panele słoneczne notują ogromne zyski.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Rudzie Śląskiej

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele Słoneczne Ruda Śląska - to się opłaca!

Dzisiaj jeszcze głównym źródłem prądu w polskich domach są publiczne sieci energetyczne przesyłające energię wytworzoną przez elektrownie węglowe, jednakże kurczące się zasoby węgla powodują coraz dotkliwsze podwyżki rachunków. Oczywiście, oszczędność i niezależność od cen prądu, to bardzo ważny czynnik przemawiający za wykorzystaniem fotowoltaiki – ale dla nas tak samo ważna jest proekologiczność. OZE = Zielona Energia. Panele słoneczne pomagają ratować środowisko i jakość życia przyszłych pokoleń.

Fotowoltaika od A do Z z Sunvival Energy. Z nami oszczędzisz nie tylko pieniądze, a również swój czas. Zajmiemy się pomocą z wyborem projektu i doborem mocy instalacji fotowoltaicznej. Później nasi specjaliści zamontują zestaw PV, a na końcu zajmą się sprawami formalnymi związanymi z przyłączeniem instalacji do publicznej sieci energetycznej i doradzą w sprawie wyboru dofinansowania na panele słoneczne. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców województwa śląskiego, w tym Rudy Śląskiej.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Fotowoltaika online - poznaj korzyści

Średnie roczne nasłonecznienie w województwie śląskim przekracza 1000 kWh/kWp, natomiast w Rudzie Śląskiej można wyprodukować około 1000-1100 kWh/kWp energii elektrycznej dzięki zastosowaniu paneli słonecznych.

Zwróć uwagę także na inne czynniki wpływające na efektywność Twojej przyszłej elektrowni fotowoltaicznej – na kąt nachylenia dachu do podłoża, otoczenie budynku i przede wszystkim cienie rzucane przez inne nieruchomości. Jeśli nie potrafisz ocenić znaczenia tych aspektów, skorzystaj z pomocy naszych doradców. Ich zadaniem jest pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania w obrębie fotowoltaiki.

Wykorzystaj kalkulator efektywności elektrowni słonecznej! W prosty i szybki sposób dopasujesz instalację fotowoltaiczną do swoich potrzeb. Znajdziesz go na stronie głównej naszego serwisu internetowego.

Fotowoltaika w 100% online już dostępna dla Rudy Śląskiej! Dla osób ceniących swój czas, wygodę i bezpieczeństwo udostępniamy jako pierwsi w Polsce cały proces projektowo-zakupowy przez internet.

Doradcy Sunvival Energy są dostępni cyfrowo i telefonicznie – na czacie internetowym, poprzez formularz kontaktowy oraz tradycyjnie na infolinii. Ich zadaniem jest odpowiedź na każde Twoje pytanie związane bezpośrednio przyszłą inwestycją w fotowoltaikę.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów