Fotowoltaika Rzeszów

Fotowoltaika w Rzeszowie to strzał w 10!

Rosnące ceny prądu w Rzeszowie martwią niejednego. Jeśli chcesz przestać zaprzątać sobie tym głowę to najlepszym rozwiązaniem jest zainwestować we własne źródło prądu. Najłatwiej jest zamówić instalację fotowoltaiczną (PV) i w ten sposób zacząć samodzielnie produkować energię elektryczną.

System PV zainstalowany może być na dachu lub na ziemi za pomocą specjalnych rusztowań. Pozwala on na całoroczną produkcję prądu dla gospodarstwa domowego. Jeśli dobierzemy odpowiednią moc instalacji, bez problemu zasilimy cały dom, co oznacza redukcję rachunków za energię elektryczną niemalże do zera.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Rzeszowie

kontakt@sunvival.pl

+48 17 859 80 48
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Rzeszów

Nasłonecznienie w Rzeszowie jest doskonałe i wynosi około 1150 kWh/kWp. Te świetne warunki gwarantują bardzo dobre działanie systemu fotowoltaicznego, co gwarantuje wysokie oszczędności w naszym domowym budżecie.
Aby dobrać moc instalacji PV najwygodniej jest skorzystać z specjalnego fotowoltaicznego kalkulatora, który znaleźć można na stronie Sunvival.pl. Trzeba tylko wprowadzić średnią wysokość rachunków za prąd, jakie opłacamy, a algorytm optymalnie dobierze moc instalacji solarnej. Zamontowanie takiego systemu powinno pozwolić zaspokoić w stu procentach zapotrzebowanie gospodarstwa domowego, szczególnie, jeśli skorzystamy z systemu upustów, w ramach programu Prosument.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Najwygodniejszym sposobem zamówienia systemu PV jest skorzystanie z oferty Sunvival. Nasi doradcy skontaktują się z Wami i umówią się na spotkanie lub czat – bez wychodzenia z domu. Można również załatwić wszystkie formalności przez telefon lub samodzielnie skorzystać z konfiguratora fotowoltaicznego on-line nie ruszając się z domu.

Aby stać się Prosumentem i podłączyć własną instalację solarną do sieci energetycznej trzeba spełnić szereg formalności u dostawcy energii elektrycznej. Nasi doradcy pomogą w kompleksowym załatwieniu wszystkich tych spraw.

Dzięki ogólnopolskim programom, takim jak Mój Prąd czy też uldze termomodernizacyjnej można obniżyć koszt inwestycji w system fotowoltaiczny i przyspieszyć zwrot takiego zakupu, dzięki kilku lub kilkunastu tysiącom uzyskanych w ten sposób. Doradcy Sunvival pomogą w złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów, aby uzyskać te środki.

Aby zagwarantować długą i bezawaryjną pracę systemu fotowoltaicznego, dobrze jest ubezpieczyć go przed zjawiskami losowymi. Nasi instalatorzy dokładają wszelkich starań, aby zachować najwyższe standardy instalacji systemu, jednakże nawet to nie może zabezpieczyć systemu PV przed zjawiskami losowymi, takimi jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne. Przed tym jednak i 15 innymi zdarzeniami losowymi uchronić może ubezpieczenie, oferowane w pakiecie z instalacją przez Sunvival. Wraz z instalacją fotowoltaiczną otrzymać można do 3 lat ubezpieczenia gratis!

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie