Fotowoltaika Suwałki

Fotowoltaika w Suwałkach to strzał w 10!

Rosnące ceny elektryczności martwią niejednego mieszkańca Suwałk. Jeśli nie chcesz być jednym z martwiących się, rozważ inwestycje we własne źródło prądu. Najłatwiej jest sprawić sobie mikroinstalację fotowoltaiczną (PV) i w ten sposób zacząć samodzielnie produkować energię elektryczną.
System PV zainstalowany może być na dachu lub gruncie. Instaluje się go na specjalnych rusztowaniach. System taki pozwala on na produkcję prądu dla naszego gospodarstwa domowego przez cały rok. Jeśli odpowiednio dobierzemy moc instalacji, bez problemu zasilimy nasz cały dom, co oznacza redukcję rachunków za prąd niemalże do zera.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Suwałkach

kontakt@sunvival.pl

+48 85 733 91 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Suwałki

Suwałki mogą być polskim biegunem zimna, ale nie narzekają na brak słońca. Nasłonecznienie tutaj wynosi około 1100 kWh/kWp – to doskonałe warunki do pracy instalacji fotowoltaicznej, co gwarantuje wysokie oszczędności na rachunkach za prąd.
Aby optymalnie dobrać moc instalacji fotowoltaicznej wystarczy znajomość średniej kwoty płaconej dotychczas za prąd. Najwygodniej jest skorzystać z specjalnego kalkulatora fotowoltaicznego, który znaleźć można na strunie Sunvival – wprowadza się tam rzeczoną kwotę, a system zwraca optymalną moc systemu. Pozwala ona zaspokoić w 100% potrzeby naszego domu, szczególnie, jeśli skorzystamy z systemu upustów, w ramach programu Prosument.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Najwygodniejszym sposobem na zamówienie instalacji fotowoltaicznej jest skorzystanie z naszej oferty. Doradcy klienta Sunvival skontaktują się z Wami i umówią się na spotkanie lub internetowy czat telefonicznie. Można załatwić wszystkie formalności przez telefon lub Internet albo samodzielnie skorzystać z konfiguratora fotowoltaicznego on-line nie ruszając się z domu.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy klienta Sunvival pomogą również z załatwieniem formalności u dostawcy energii elektrycznej. Jest to niezbędne aby stać się Prosumentem i podłączyć własną instalację solarną do sieci. Dzięki temu korzystać można z systemu upustów, o którym piszemy w tekście o net meteringu.
Aby zredukować koszt całej inwestycji sięgnąć można po dofinansowanie w programie Mój prąd 3.0 czy też skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej na fotowoltaikę. Doradcy klienta z Sunvival mogą pomóc w uzyskaniu tych środków i załatwianiu formalności związanych z tymi programami. Dzięki skorzystaniu z nich uzyskać można od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, co istotnie przyspiesza zwrot inwestycji w fotowoltaikę.
Sunvival oferuje też ubezpieczenia systemu solarnego. Pozwala to na zabezpieczenie się przed konsekwencjami zdarzeń losowych. Ubezpieczenie oferowane wraz z instalacją zabezpiecza przed 17 zdarzeniami losowymi, w tym przed gradobiciem i wyładowaniami atmosferycznymi. Sunvival oferuje swoim klientom gratisowe do trzech pierwszych lat ubezpieczenia.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Warmińsko Mazurskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 5.74 kWp Choroszcz Choroszcz
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 9.02 kWp Kuryły Kuryły
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 7.77 kWp Supraśl Supraśl
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo
Instalacja fotowoltaiczna 21.6 kWp Biszewo Biszewo