Fotowoltaika Szczecin

Fotowoltaika w Szczecinie to strzał w 10!

Coraz wyższe rachunki za prąd sprawiają, że coraz więcej osób szuka sposobu na skuteczne oszczędzanie energii. Wymiana żarówek czy domowej elektronik na oszczędniejszą pozwala na ograniczyć zużycie. Niestety prąd jednak drożeje przez nowe opłaty, podatki i sam wzrost cen energii. W ten sposób rok rocznie rachunki rosną od kilku do kilkunastu procent. Sposobem na radykalne obniżenie rachunków za prąd jest produkcja na własne potrzeby. Korzystając z fotowoltaiki można ograniczyć zapotrzebowanie na energię z sieci o ponad 92%. Zatem czy fotowoltaika w Szczecinie jest opłacalna? Oczywiście, że tak!

Warunkiem dużych oszczędności na prądzie jest odpowiedni dobór wielkości i komponentów instalacji fotowoltaicznej. Prosty kalkulator fotowoltaiczny umieszczony na naszej stronie pozwala określić szacunkową wielkość fotowoltaiki, która pokryje zapotrzebowanie na energię klienta. Przy tworzeniu projektu końcowego specjaliści biorą pod uwagę, poza zapotrzebowaniem na energię wiele innych czynników związanych z dachem i jego nasłonecznieniem oraz warunkami technicznymi. Odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna w rejonie Szczecina powinna zaspokoić całoroczne zapotrzebowanie na energię elektryczną domowników. Jest to możliwe dzięki korzystnemu w Polsce systemowi opustów. Nadmiar energii która nie została wykorzystana przez urządzenia w domu jest zliczana przez specjalny dwukierunkowy licznik i oddawana do sieci. Dzięki temu z ekologicznego prądu mogą skorzystać również sąsiedzi. Nadmiar prądu nie przepad, można go odebrać w 80% w ciągu roku od wyprodukowania. Oznacza to, że siec energetyczna jest bezpłatnym, magazynem o nieograniczonej pojemności. W porównaniu do tradycyjnych, fizycznych akumulatorów jest to wygodniejsze i tańsze rozwiązanie, a sprawność jest podobno bo akumulatory również są w stanie oddać miedzy 70 a 80 zmagazynowanej energii.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Szczecinie

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Szczecin – to się opłaca

Nasłonecznienie w całym regionie sprzyja fotowoltaice. Panele fotowoltaiczne w Szczecinie mogą pracować przez większą część roku dzięki łagodniejszym zimom i wielu bezchmurnym dniom w ciągu roku.

Nasi specjaliści podczas tworzenia projektu wybierają odpowiednią ilość paneli fotowoltaicznych, dostosowaną do nasłonecznienia w Szczecinie, warunków technicznych dachu i potrzeb domowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala projektować instalacje fotowoltaiczne które są bezpieczne i długowieczne. Jest to szczególnie istotne ponieważ fotowoltaika ma za zadanie przynosić oszczędności przez kolejne 30-40 lat.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Zamówienie fotowoltaiki w Szczecinie jeszcze nigdy nie było tak proste. W Sunvival.pl dokonujesz zakupu w taki sposób jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Proste zakupy przez stronę internetową, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą czy w trakcie wizyty doradcy energetycznego w domu. Za każdym razem oferta na fotowoltaikę jest równie korzystna.

Nasi doradcy nie tylko są w stanie pomóc przy wyborze najlepszej instalacji fotowoltaicznej. W ramach kompleksowej obsługi klienta zajmujemy się również kontaktem z zakładem energetycznym, zgłoszeniem o wymianę licznika na dwukierunkowy oraz pomocą w pozyskaniu dotacji na fotowoltaikę.

Fotowoltaika Szczecin - dopłaty

Dopłaty na przykład z programu Mój prąd znacznie obniżają koszt instalacji fotowoltaicznej a przez to skracają czas kiedy inwestycja się zwraca. Nowa edycja programu Mój prąd 2021 zakłada wsparcie dla fotowoltaiki oraz urządzeń które wspierają auto konsumpcję. Dodatkowym wsparciem jest również ulga termomodernizacyjna która pozwala odzyskać część poniesionych kosztów. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym uwzględnić udokumentowane koszty instalacji aby uzyskać od 17% do 32% zwrotu z podatku. Korzystając z dopłaty Mój prąd i ulgi termomodernizacyjnej można zmniejszyć całkowity koszt fotowoltaiki nawet o połowę.

Ubezpieczenie fotowoltaiki

Fotowoltaika jest inwestycją która co roku przynosi duże oszczędności. Odpowiedni montaż i dobrej jakości komponenty instalacji pozwalają mieć pewność, że fotowoltaika będzie pracować bezawaryjnie. W Sunvival Energy dajemy dodatkową gwarancję w postaci darmowego ubezpieczenia fotowoltaiki w PZU. Ubezpieczenie obejmuje 17 zdarzeń losowych, dewastację i kradzież fotowoltaiki.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

Sunvival w Twoim mieście

Zestaw tygodnia
Zamów online
Porozmawiaj z ekspertem

Nasz doradca energetyczny
dobierze najlepszą
instalację do Twoich potrzeb.

Umów się na spotkanie online
Zamów przez Internet

Wybierz instalację fotowoltaiczną on-line,
szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu!

Zamów online