Fotowoltaika Tarnobrzeg

Fotowoltaika w Tarnobrzegu to strzał w 10!

Coraz wyższe ceny prądu nie wróżą nic dobrego na przyszłość. Aby uniezależnić się od tych podwyżek warto rozważyć zakup i instalację własnego źródła energii elektrycznej. Najprościej jest zrobić to inwestując we własną, przydomową instalację fotowoltaiczną.

Tego rodzaju instalacja ulokowana może być na dachu lub na ziemi. Moduły fotowoltaiczne instalowane są na specjalnych rusztowaniach, aby zapewnić im najlepszą ekspozycję na światło słoneczne. Dzięki temu system taki może produkować prąd przez cały rok. Odpowiednio dobrana moc instalacji fotowoltaicznej sprawi, że system ten z powodzeniem zasili cały nasz dom.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Tarnobrzegu

kontakt@sunvival.pl

+48 17 859 80 48
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Tarnobrzeg

W Tarnobrzegu nasłonecznienie wynosi około 1100 kWh/kWp – to bardzo wysoka wartość, dzięki której zagwarantowane jest doskonałe działanie systemu fotowoltaicznego. Gwarantuje to wysoką sprawność jego działania i duże oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.
Dobór mocy przydomowej instalacji fotowoltaicznej jest bardzo prosty, dzięki specjalnemu kalkulatorowi, który znaleźć można na stronie Sunvival.pl. Do kalkulatora fotowoltaiki wprowadza się tylko średnią kwotę, jaką płacimy dotychczas za prąd, a on zwraca nam optymalną moc instalacji dla naszego domu. Inwestycja w taki system pozwala w stu procentach zaspokoić nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną – szczególnie, jeśli zostaniemy Prosumentem i skorzystamy z systemu upustów, powalających pobrać z sieci część energii (np. w nocy), którą wprowadzimy do niej w słonecznych godzinach.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Aby zamówić instalację fotowoltaiczną w naszym domu najprościej skorzystać jest z oferty Sunvival. Doradcy klienta skontaktują się i bez wychodzenia domu umówią na spotkanie lub czat. Wszystkie formalności załatwić można przez telefon lub Internet, korzystając z konfiguratora solarnego na stronie Sunvival.

Sunvival pomoże nie tylko w dobraniu instalacji fotowoltaicznej i zainstaluje ją w naszym domu, ale także wspomoże nas w załatwieniu wszystkich formalności, związanych z podłączeniem systemu do sieci energetycznej i staniem się Prosumentem.
Pomoc doradców klienta nie ogranicza się jednak tylko do formalności załatwianych z naszym dostawcą energii elektrycznej. Mogą oni również pomóc w skorzystaniu z dotacji w ramach programu Mój Prąd czy z ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala to na obniżenie kosztów inwestycji o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, co przyspiesza moment zwrotu systemu.
Sunvival oferuje także ubezpieczenie naszej mikroinstalacji fotowoltaicznej. Dzięki zachowaniu wysokich norm montażu, system fotowoltaiczny od Sunvival jest bezawaryjny, jednakże nie czyni go to odpornym na zdarzenia losowe czy wyładowania atmosferyczne. Wraz z zakupem instalacji solarnej otrzymać można do 3 lat gratisowego ubezpieczenia przed 17 różnymi zdarzeniami losowymi.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie