Fotowoltaika Tarnów

Fotowoltaika w Tarnowie to strzał w 10!

Martwisz się podwyżkami cen prądu? Zainwestuj w fotowoltaikę w Tarnowie, która będzie stanowić dla Ciebie odnawialne źródło energii napędzane przez słońce. Domowa elektrownia i panele fotowoltaiczne zapewniają niezależność energetyczną w domu i pozwalają na znaczne oszczędności oraz obniżenie rachunków za prąd nawet o kilkaset złotych. Zieloną energię można produkować przez cały rok czy korzystać z jej rezerw nawet wtedy, kiedy jest mniej słońca.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Tarnowie

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Tarnów - zielona energia zupełnie za darmo!

Województwo małopolskie to wysoki poziom nasłonecznienia, utrzymujące się na poziomie 1100 kWh/kWp, dlatego inwestycja w instalacje fotowoltaiczne wydaje się być tutaj strzałem w dziesiątkę. Kalkulator fotowoltaiczny wyliczy dla Ciebie oszczędności, jakie zyskasz dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych przez kilka lat użytkowania. Pomoże Ci on wybrać skrojoną na miarę instalację fotowoltaiczną, która będzie rozsądną inwestycją w zieloną energię.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Panele fotowoltaiczne - przejdź na ekologiczną stronę mocy!

Już dziś możesz zakupić panele fotowoltaiczne w Tarnowie u doradcy lub skorzystać z formularza na stronie internetowej. Doradca przekaże Ci najważniejsze informacje na temat paneli słonecznych podczas rozmowy. Jeśli zdecydujesz się na zakup u doradcy to on załatwi za Ciebie wszystkie formalności. Nie będziesz musiał zajmować się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego. Skorzystanie z chatu lub telefonu umożliwia zamówienie usługi montażu bez wychodzenia z domu.

Fotowoltaika to odnawialne źródło energii, które pozwoli Ci poczuć prawdziwe oszczędności. Dzięki ogólnopolskiemu programowi dopłat w ramach dotacji fotowoltaicznych Mój Prąd i uldze termomodernizacyjnej Twoje oszczędności będą jeszcze większe, ponieważ uzyskasz zwrot do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej. Kilka lub kilkanaście tysięcy złotych zwrotu na domowej elektrowni pozwoli Ci wydać te pieniądze na wakacje z rodziną czy edukację dzieci.

Panele fotowoltaiczne w domowej elektrowni cechuje odporność na warunki atmosferyczne. Jeśli ubezpieczysz się u nas, zyskasz do 3 lat ubezpieczenia gratis. Ubezpieczenie w ramach fotowoltaiki obejmuje 17 zjawisk losowych od gradobicia aż po wyładowania atmosferyczne oraz dewastację i kradzież instalacji.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie