Fotowoltaika Toruń

Fotowoltaika w Toruniu to strzał w 10!

Energia elektryczna w Toruniu robi się coraz droższa. Jedyne, co może zmienić trend rosnących rachunków, to własne źródło prądu. Aby zaopatrzyć się w takowe najlepiej jest sięgnąć po fotowoltaikę. Przydomowa instalacja solarna może produkować darmową energię elektryczną, redukującą nasze rachunki.

Mikroinstalacje fotowoltaiczne montuje się na dachu lub gruncie dookoła budynku na specjalnych rusztowaniach. Zapewniają one optymalną ekspozycję i wydajną pracę ogniw PV, które mogą produkować prąd przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Toruniu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Toruń

W Toruniu nasłonecznienie równe jest około 1000 kWh/kWp. Dzięki temu fotowoltaika może produkować dosyć dużo prądu, a jej właściciele sporo oszczędzać na płaconych rachunkach za prąd.

Aby maksymalnie zredukować wysokość rachunków za prąd należy dobrać moc instalacji fotowoltaicznej tak, aby mogła ona w stu procentach zasilić cały dom. Najprościej dobrać ją z pomoc kalkulatora fotowoltaicznego na stronie Sunvival.pl. Wystarczy wprowadzić do niego wysokość płaconych dotychczas rachunków za prąd, a system wyliczy, jakiej mocy potrzebujemy. Dodatkowo, w całodobowym zapewnianiu prądu pomoże zostanie Prosumentem i korzystanie z systemu upustów.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Oferta Sunvival jest najłatwiejszym sposobem dla mieszkańców Torunia, aby zainstalować system fotowoltaiczny. Wystarczy jeden telefon do doradcy klienta, aby umówić się z nim na spotkanie lub czat przez Internet. W ten sposób wszystkie formalności załatwić można bez wychodzenia z domu. Jeśli chcemy załatwić wszystko zdalnie, skorzystać można też z konfiguratora on-line, na stronie Sunvival.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy klienta Sunvival również mogą pomóc załatwić formalności, związane z zgłoszeniem podłączenia mikroinstalacji do zakładu energetycznego. Jest to wymagane, aby zostać Prosumentem.

Jeśli chcemy skorzystać z oferty dofinansowań np. z programu Mój Prąd lub wykorzystać ulgę termomodernizacyjną, także zgłosić się możemy do doradców Sunvival. Pomogą oni w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem dodatkowych środków – od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Suma ta z pewnością przyspieszy zwrot inwestycji.

Aby instalacja w bezpieczny sposób dotrwała do momentu zwrotu i pracowała dla nas dalej należy ją zabezpieczyć przed następstwami zdarzeń losowych. Najlepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie fotowoltaiki. Sunvival oferuje do trzech lat gratis pakietu zabezpieczającego przed 17 zdarzeniami losowymi, takimi jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Kujawsko Pomorskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska Wólka Komorowska