Fotowoltaika Warszawa

Fotowoltaika w Warszawie to strzał w 10!

Ceny prądu rosną coraz szybciej. Bardzo dobrym rozwiązaniem problemu rosnących rachunków jest montaż fotowoltaiki. Dobrze dobrana instalacja pozwala zmniejszyć rachunki za prąd o ponad 90%.

Obniżenie miesięcznych rachunków do kilkunastu złotych miesięcznie i możliwość uzyskania dotacji na fotowoltaikę w Warszawie pozwala uzyskać bardzo duże oszczędności. Dzięki temu, odpowiednio dobrana instalacja zwraca się w ciągu 5-7 lat, od początku ciesząc domowników bardzo niskimi rachunkami za prąd

Dotacja warszawska

Fotowoltaika w Warszawie ma dodatkowe wsparcie z urzędu miasta. W 2021 można uzyskać do 15 000 zł w ramach eko dotacji. Warunkiem jest podpisanie umowy z urzędem miasta i spełnienie wymogów o których więcej piszemy w tym poradniku.

Nabór wniosków trwa od września 2020 do marca 2021. Nie warto zwlekać do ostatnie chwili, ponieważ istotna jest kolejność zgłoszeń. Im szybciej zostanie złożony wniosek tym szybciej będzie można zacząć realizację i uzyskać dotację.

Podpisując teraz umowę z odroczonym terminem montażu nasz klient może skorzystać z pomocy konsultantów. W ramach obsługi klienta załatwiamy wszystkie formalności związane z pozyskaniem dotacji warszawskiej, podobnie jak w przypadku dotacji Mój prąd.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Warszawie

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Warszawa

Poziom nasłonecznienia w Warszawie, podobnie jak w całym województwie mazowieckim jest wysoki i wynosi do 1100 kWh/kWp. Stwarza to bardzo dobre warunki dla instalacji fotowoltaicznej.

Samo nasłonecznienie nie gwarantuje jednak sukcesu. Niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej instalacji. Ważna jest zarówno ilość paneli fotowoltaicznych, ich podłączenie jak i elektronika która jest odpowiedzialna za starowanie całym procesem. Inwerter, który jest odpowiedzialny za przekształcenie prądu stałego, który produkują panele, na zmienny, który płynie w gniazdku, jest sercem całego układu. Wybór ilości paneli fotowoltaicznych i mocy inwertera powinien być dostosowany do potrzeb domowników. Zbyt mała instalacja ograniczy rachunki tylko częściowo. Przewymiarowana instalacji z kolei wyprodukuje taką ilość prądu której nie da się wykorzystać w ciągu roku.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Teraz fotowoltaikę w Warszawie i w całym kraju można wygodnie zamówić przez internet. Aplikacja internetowa pozwala sprawdzić jaka wielkość instalacji będzie najlepiej dopasowana do potrzeb domowników. Za pomocą aplikacji można podać wszystkie niezbędne informacje, wysłać wniosek o preferencyjny kredyt fotowoltaiczny i zlecić załatwienie wszystkich formalności związanych z wymianą licznika na dwukierunkowy lub podłączeniem fotowoltaiki do sieci energetycznej.


Doradcy energetyczni są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z fotowoltaiką. Doradzamy naszym klientom przez telefon, za pomocą czata internetowego lub osobiście na spotkaniach. Doradcy pomagają również w pozyskaniu dofinansowania z programu Mój prąd.
Osoby mieszkające w Warszawie mogą skorzystać również z eko dotacji z budżetu miasta. Dotacja na fotowoltaikę wynosi do 1 500 zł na każdy kWp instalacji. Maksymalnie można dostać 15 000 zł, warto więc rozważyć instalację o maksymalnej wielkości 10 kWp.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
5 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Mazowieckim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.92 kWp Kozery
Instalacja fotowoltaiczna 5.92 kWp Kozery Kozery
Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Kosewko
Instalacja fotowoltaiczna 5.1 kWp Kosewko Kosewo
Instalacja fotowoltaiczna 6.8 kWp Piotrkowice
Instalacja fotowoltaiczna 6.8 kWp Piotrkowice Piotrkowice
Instalacja fotowoltaiczna 3.96 kWp Grójec
Instalacja fotowoltaiczna 3.96 kWp Grójec Grójec
Instalacja fotowoltaiczna 7.04 kWp Długa Szlachecka
Instalacja fotowoltaiczna 7.04 kWp Długa Szlachecka Długa Szlachecka
Instalacja fotowoltaiczna 9.9 kWp Warszawa
Instalacja fotowoltaiczna 9.9 kWp Warszawa Warszawa
Instalacja fotowoltaiczna 6.03 kWp Serock
Instalacja fotowoltaiczna 6.03 kWp Serock Serock
Instalacja fotowoltaiczna 7,9 kWp Wiązowna
Instalacja fotowoltaiczna 7,9 kWp Wiązowna Wiązowna
Spotkaj się z ekspertem

Nasz doradca energetyczny przyjedzie
do Ciebie i pomoże dobrać najlepszą
instalacje dla Twoich potrzeb.

Umów się na spotkanie
Kup przez Internet

Wybierz instalację fotowoltaiczną,
a my ją dostarczymy i zamontujemy,
nawet w 10 dni.

Zamów online