Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika w Włocławku to strzał w 10!

Wzrost wysokości rachunków za prąd może zaskoczyć niejednego mieszkańca Włocławka. Tendencja zwyżkowa utrzymuje się tutaj od dawna, dlatego rozsądnie jest zatroszczyć się o alternatywę – własne, przydomowe źródło prądu. Najlepiej więc zainwestować w instalację fotowoltaiczną i przestać martwić się drożejącym prądem.

Przydomowa instalacja fotowoltaiczna składa się na ogół z modułów solarnych montowanych na dachach budynków lub na gruncie. Moduły te instaluje się na specjalnych rusztowaniach, które zapewniają nie tylko solidny montaż modułów, ale i ich optymalną ekspozycję na słońce. Dzięki temu mogą one wydajnie produkować prąd przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Włocławku

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Włocławek

Nasłonecznienie we Włocławku jest relatywnie wysokie i sięga 1100 kWh/kWp. Tak duża wartość zapewnia systemowi fotowoltaicznemu komfortowe warunki do produkcji dużej ilości energii. Przekłada się to na istotną redukcję wysokości rachunków za prąd.
Rachunki za energię elektryczną można zredukować nawet do niemalże zera – wystarczy zaspokoić całe swoje zapotrzebowanie na prąd ze źródła odnawialnego, jakim jest instalacja fotowoltaiczna. Stuprocentowe zaspokojenie potrzeb możliwe jest przy odpowiedniej mocy systemie solarnym. Aby dobrać jego moc można skorzystać z specjalnego kalkulatora fotowoltaiki, jaki udostępniony jest na stronach firmy Sunvival. Wystarczy wprowadzić do niego średnią kwotę miesięcznych rachunków za prąd, a algorytm dobierze optymalną dla nas instalacje. Aby zagwarantować sobie możliwość magazynowania energii elektrycznej w sieci przesyłowej – w postaci upustów, o których szerzej piszemy tutaj – trzeba zostać Prosumentem, co na szczęście nie wymaga wiele trudu.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Aby skorzystać z oferty Sunvival wystarczy skontaktować się z doradcą klienta firmy. Umówi się on telefonicznie na spotkanie lub internetowy czat. Można w ten sposób załatwić wszystkie formalności zdalnie. Jeśli nie chcemy wychodzić z domu, to skorzystać można również z konfigurator on-line, który pozwoli wybrać wszystkie opcje nowej instalacji PV przez Internet.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy klienta z firmy Sunvival mogą pomóc również w zakresie wspominanych formalności związanych z zostaniem Prosumentem. Podłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci przesyłowej wymaga zgłoszenia tego faktu w zakładzie energetycznym.

Również w zakresie formalności związanych z dofinansowaniami liczyć można na pomoc doradców Sunvival. Pomogą oni w wypełnieniu dokumentów związanych z ogólnopolskim programem Mój Prąd 3 czy też ulgą termomodernizacyjną. Są to łatwe sposoby na uzyskanie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych na inwestycję, co pomaga przyspieszyć moment zwrotu instalacji.

Sunvival oferuje również doskonałe ubezpieczenie dla instalacji fotowoltaicznej. Zostało ono przygotowane specjalnie tak, aby ochronić ją przed konsekwencjami zdarzeń losowych, które mogą ją uszkodzić, takich jak gradobicia czy wyładowania atmosferyczne. Ubezpieczenie Sunvival zapewnia ochronę przed następstwami 17 różnych zdarzeń losowych, a dodatkowo można otrzymać di trzech lat ubezpieczenia gratis, przy zakupie instalacji fotowoltaicznej.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Kujawsko Pomorskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska Wólka Komorowska