Fotowoltaika Wrocław

Fotowoltaika we Wrocławiu to strzał w 10!

Nie martw się więcej podwyżkami prądu, które spędzają sen z powiek Polakom. Inwestując w domową elektrownię fotowoltaiczną, zyskujesz niezależność energetyczną i darmową, w pełni ekologiczną energię, pochodzącą ze słońca. Niezależność od cen prądu i samowystarczalność to dodatkowe korzyści, które powinny przekonać Cię do przejścia na stronę paneli solarnych.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Wrocławiu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Wrocław - ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz pieniądze

Wrocław posiada wysoki poziom nasłonecznienia na poziomie 1100 kWh/kWp. Dzięki temu montaż paneli solarnych zapewni Ci darmowy prąd przez cały rok. Korzystając z naszego kalkulatora fotowoltaicznego dowiesz się, ile pieniędzy zaoszczędzisz na inwestycji w zieloną energię i Twój nowy zestaw fotowoltaiczny.

Fotowoltaika Wrocław - niższe rachunki i proekologiczność

Stawiając na zestaw fotowoltaiczny składający się z m.in. paneli fotowoltaicznych i falownika, wprowadzisz do swojego domu energię słoneczną, która będzie ogrzewać Twoje mieszkanie i dostarczać Ci ekologiczny prąd. Dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu szybko zamówisz usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Możesz zadzwonić bezpośrednio do doradcy, który przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje na temat zestawu fotowoltaicznego. Pomoże Ci w wysłaniu pism do zakładu energetycznego oraz w uzyskaniu zwrotu z inwestycji w wysokości 50% wartości instalacji fotowoltaicznej.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Wykorzystanie fotowoltaiki we Wrocławiu oznacza również dużą odporność na warunki atmosferyczne. Ubezpieczając się u nas, zyskasz do 3 lat ubezpieczenia PZU zupełnie za darmo, co zapewni Ci dodatkowe oszczędności. Ubezpieczenie paneli słonecznych to pakiet korzyści, obejmujący aż 17 zjawisk losowych od gradobicia aż po wyładowania atmosferyczne oraz kradzież i dewastację instalacji fotowoltaicznej.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie