Fotowoltaika Zabrze

Fotowoltaika w Zabrzu to strzał w 10!

Jesteś mieszkańcem Zabrza poszukującym alternatywnego rozwiązania w kwestii dostarczenia prądu do swojej nieruchomości? Osobom oszczędnym i zwolennikom Zielonej Energii proponujemy fotowoltaikę – efektywne i tanie rozwiązanie umożliwiające uruchomienie domowej elektrowni słonecznej. Wykorzystanie paneli słonecznych i pozyskanie energii solarnej pomoże Ci zredukować rachunki za prąd do najniższych możliwych rynkowych stawek w Zabrzu.

Instalacje fotowoltaiczne zwane również zestawami PV zyskują popularność na całym Śląsku, co wpływa na zdecydowany wzrost udziału Odnawialnych Źródeł Energii na lokalnym rynku energetycznym. Europejscy eksperci estymują, iż prąd pozyskany alternatywnymi sposobami potencjalnie ma szansę zaspokoić aż do 90% obecnych potrzeb na energię elektryczną w każdym kraju członkowskim Unii Europejskiej.

Sunvival Energy oferuje montaż niezawodnych zestawów fotowoltaicznych na terenie całego województwa śląskiego.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Zabrzu

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Zabrze – to się opłaca

Nasłonecznienie w Zabrzu i okolicach wynosi około 1100 kWh/2 – segmentujemy taki wynik jako bardzo sprzyjający dla potrzeb fotowoltaiki przez wykorzystanie paneli słonecznych w celu wytworzenia ekologicznej energii elektrycznej dla małych, średnich i dużych inwestycji.

Tak wysokie nasłonecznienie w tej części Śląska to nie jedyny ważny aspekt oceny efektywności instalacji fotowoltaicznej. Nie można zapomnieć o wyborze dobrze dopasowanego solarnego zestawu PV dla potrzeb Twojej inwestycji, w czym pomaga fotowoltaiczny kalkulator opłacalności energii słonecznej. Po uzyskaniu pierwszych wyników, eksperci Sunvival Energy uwzględnią dodatkowe czynniki wpływające na działanie paneli fotowoltaicznych – otoczenie budynku, kąt nachylenia dachu oraz cienie rzucane przez inne nieruchomości.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w Zabrzu!

Trafiłeś na najlepszy moment zakupu instalacji fotowoltaicznej, ponieważ umożliwiamy swoim klientom przejście całego procesu projektowo-sprzedażowego w 100% online, bez wychodzenia z domu. Jako pierwsi w Zabrzu, na Śląsku i w całej Polsce w branży fotowoltaiki.

Nie czekaj – już dzisiaj dobierz wymiary i moc zestawu fotowoltaicznego, jego projekt, ubezpieczenie PZU oraz opiekę serwisową! Przypominamy – umowę również możesz podpisać przez internet.

Doradcy energetyczni Sunvival Energy są dostępni dla naszych zabrzańskich klientów w pełni online (czat na stronie internetowej) i telefonicznie. Ich nadrzędnym celem jest pomóc we wszystkich etapach inwestycji w Twoją nową elektrownię fotowoltaiczną.

Zachęcamy do skorzystania z państwowego programu dofinansowań do fotowoltaiki Mój Prąd! Dopłaty są przyznawane osobom fizycznym po zainstalowaniu instalacji fotowoltaicznej i podłączeniu jej do energetycznej sieci publicznej. Możesz przygarnąć aż 5000 zł dotacji na OZE!

W województwie Śląskim, w tym w Zabrzu obowiązują również inne dofinansowania/ulgi:

  • program „Czyste Powietrze”
  • ulga podatkowa do 16 960 zł
  • ulga inwestycyjna dla rolników.

Uwaga! Wymienione ulgi i program „Czyste Powietrze” nie łączą się z innymi ulgami, programami i dofinansowaniami na fotowoltaikę.

Sunvival Energy nie ryzykuje dobra swoich klientów, dlatego do umowy dodajemy Tobie do 3 lat ubezpieczenia od zdarzeń losowych i kradzieży instalacji w PZU.

25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów