Fotowoltaika Żary

Fotowoltaika w Żarach to strzał w 10!

Wysokość rachunków za prąd w Żarach nieustannie rośnie i nic nie wskazuje na to, aby dało się to zmienić. Jest tylko jeden sposób, aby przestać zaprzątać sobie tym głowę – własne źródło prądu. Istnieje wiele sposobów na przydomowe pozyskiwanie energii elektrycznej, ale niewątpliwie instalacja fotowoltaiczna (PV) jest najprostszym sposobem, by samodzielnie produkować prąd.

System PV montuje się na ogół na dachu lub gruncie, na dedykowanych rusztowaniach. Dzięki nim moduły solarne są skierowane w odpowiednią stronę – do słońca – i mogą produkować prąd wydajnie przez cały rok, niezależnie od usytuowania nieruchomości. W ten sposób możemy całorocznie redukować wysokość rachunków za prąd.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Żarach

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Żary

Żary leżą na terenie o dosyć wysokim nasłonecznieniu, wynoszącym około 1000 kWh/kWp, co zapewnia doskonałe warunki do pracy instalacji PV. Dzięki tak wysokiemu nasłonecznieniu zainstalowana fotowoltaika może zagwarantować wysokie oszczędności.
Aby zmaksymalizować oszczędności i zredukować wysokość rachunków za prąd niemalże do zera, należy dobrać moc systemu PV tak, by był w stanie on pokryć w pełni nasze domowe zapotrzebowanie na prąd. Najprościej jest zrobić to z wykorzystaniem specjalnego kalkulatora fotowoltaicznego, jaki znaleźć można na strunie Sunvival – wprowadza się tam kwotę dotychczasowych rachunków za prąd, a system zwraca optymalną moc systemu. Do stuprocentowego zasilenia domu z energii solarnej wystarczy jeszcze zostanie Prosumentem, aby móc korzystać z systemu upustów.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Oferta Sunvival to najwygodniejszy sposób na zamówienie fotowoltaika – wystarczy skontaktować się z naszym doradcą klienta, a ten umówi się na spotkanie lub internetowy czat. Można załatwić wszystkie formalności przez telefon lub Internet albo samodzielnie skorzystać z konfiguratora fotowoltaicznego on-line nie ruszając się z domu.
Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy klienta mogą również pomóc w zakresie formalności w zakładzie energetycznym Należy zgłosić tam chęć instalacji systemu PV, aby zostać Prosumentem i korzystać z systemu upustów, o czym szerzej piszemy tutaj.
Pomoc doradców wykorzystać można także w zakresie składania wniosków o dofinansowania czy wyliczaniu kwoty kwalifikowanej do ulgi termomodernizacyjnej. Te ogólnopolskie systemy zapewniają istotną redukcję kosztów instalacji PV – o kilka do kilkunastu tysięcy złotych, co przekłada się na szybszy zwrot inwestycji w fotowoltaika.
Kluczowym aspektem szybkiego zwrotu inwestycji jest nieprzerwane i poprawne działanie instalacji PV. O ile montowane przez Sunvival systemy są wysoce niezawodne, to jak wszystkie inne nie są odporne na zdarzenia losowe, takie jak gradobicia czy wyładowania atmosferyczne, które mogą uszkodzić np. moduły fotowoltaiczne. Aby przestrzec się przed następstwami tych zdarzeń, firma oferuje, wraz z montażem ubezpieczenia od następstw zdarzeń losowych. W katalogu ubezpieczenia znaleźć można 17 różnych zdarzeń losowych, a pierwsze trzy lata ubezpieczenia po montażu fotowoltaika otrzymać można za darmo.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie