Fotowoltaika Dolnośląskie

Fotowoltaika w dolnośląskim to strzał w 10!

Już dziś możesz za niewielkie pieniądze zapewnić sobie niezależność od podwyżek cen prądu. Wystarczy, że zlecisz montaż paneli fotowoltaicznych, który zapewni Ci najbardziej ekologiczną energię na Świecie. Ponadto fotowoltaika to darmowe źródło energii, dzięki czemu rocznie będziesz mógł zaoszczędzić sporą sumę za sprawą korzystania z efektywnych paneli solarnych.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne dolnośląskie - ogrzewaj dom energią ze Słońca

Województwo Dolnośląskie cieszy się dużym poziomem nasłonecznienia – 1100 kWh/kWp, dlatego inwestycja w domową elektrownie wydaje się być rozsądnym pomysłem na oszczędności i dbanie o środowisko naturalne. Korzystając z naszego kalkulatora fotowoltaicznego zobaczysz, ile oszczędności w domowym budżecie zapewni Ci inwestycja w panele fotowoltaiczne.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w województwie dolnośląskim!

Sunvival Energy jako pierwsza firma z branży fotowoltaicznej w województwie dolnośląskim, a nawet w całej Polsce umożliwia swoim klientom przejście całego procesu zakupu własnej instalacji PV w 100% online – bez wychodzenia z domu i kontaktu fizycznego z innymi.

Nie zwlekaj – już dzisiaj dobierz wymiary i moc instalacji fotowoltaicznej, jej projekt, bezpłatne ubezpieczenie oraz dedykowaną opiekę serwisową Sunvival Energy! Umowę z nami również podpiszesz przez internet – bezpiecznie niezależnie od warunków.

Nasi doradcy są dostępni dla dolnośląskich klientów w 100% cyfrowo na czacie i mailowo (formularz kontaktowy) oraz telefonicznie (patrz numer telefonu u góry). Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci we wszystkich etapach inwestycji w Twój nowy zestaw fotowoltaiczny.

Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych w województwie dolnośląskim to synonim najwyższej efektywności oraz odporności na warunki atmosferyczne, która zapewni Ci bezpieczeństwo energetyczne w Twoim domu. Ubezpiecz się u nas, a otrzymasz do 3 lat ubezpieczenia za 0 zł!

Ubezpieczenie obejmuje aż 17 zjawisk losowych od gradobicia aż po wyładowania atmosferyczne, co sprawi, że nie będziesz musiał się martwić o zjawiska pogodowe, ciesząc się domową elektrownią z panelami fotowoltaicznymi. Ubezpieczamy Cię również od kradzieży i dewastacji instalacji fotowoltaicznej.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie