Fotowoltaika Kujawsko Pomorskie

Fotowoltaika w Kujawsko-Pomorskim to strzał w 10!

Energia elektryczna w Kujawsko-Pomorskim z roku na rok jest droższa. Aby pozbyć się tego zmartwienia można zaopatrzyć się we własną instalację fotowoltaiczną, która produkować będzie darmowy prąd do zasilania naszego domu
Przydomowa instalacja fotowoltaiczna najczęściej montowana jest na dachu budynku lub terenie dookoła niego. Moduły instalacji montowane są na specjalnych rusztowaniach, które pozwalają na optymalne ich ustawienie, co gwarantuje wydajną pracę systemu przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Kujawsko Pomorskie

Nasłonecznienie w województwie Kujawsko-Pomorskim jest dosyć wysokie – wynosi około 1100 kWh/kWp. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna może produkować dużo darmowej energii elektrycznej, co przekłada się na spore oszczędności w opłatach za energię elektryczną.
Do ustalenia naszego zapotrzebowania na energię elektryczną wykorzystać można specjalny kalkulator fotowoltaiczny, który udostępniono na stronie Sunvival. Do kalkulatora należy wprowadzić jedynie średnią wysokość rachunków za prąd, które dotychczas płacimy. Algorytm w oparciu o te dane, wylicza optymalną moc instalacji fotowoltaicznej, co pozwala na stu procentowe zaspokojenie domowego zapotrzebowania na energię elektryczną. Aby w pełni zasilić dom z fotowoltaika, koniecznie trzeba zostać Prosumentem – daje to dostęp do tzw. systemu upustów, co pozwala na darmowe pobieranie energii z sieci w czasie, gdy słońce nie świeci. Detale opisaliśmy tutaj.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival to najwygodniejsza oferta fotowoltaika w całym województwie. Wystarczy skontaktować się z doradcą klienta, aby umówić się na rozmowę telefoniczną lub czat przez Internet. Pozwala to zdalnie załatwić wszystkie niezbędne formalności – bez potrzeby wychodzenia z domu zamówić można instalację fotowoltaiczną. Można również wykorzystać internetowy konfigurator instalacji fotowoltaicznej, aby skonfigurować ją samodzielnie.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej w Katowicach i woj śląskim

Doradcy Sunvival pomogą też w załatwieniu formalności w zakładzie energetycznym. Są one związane z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci i zastaniem Prosumentem. Jest to ważne, gdyż pozwala korzystać z upustów.
Inne formalności, przy których pomóc mogą doradcy klienta, to te związane z uzyskaniem dofinansowań. Doradcy Sunvival pomogą w złożeniach dokumentów do programu Mój Prąd czy też skorzystaniu z ulgi termomodernizacyjnej. Dofinansowania takie pozwalają na uzyskanie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, co istotnie redukuje koszt inwestycji i przyspiesza jej zwrot.
Długotrwałe korzystanie z fotowoltaika jest możliwe tylko, jeżeli odpowiednio zabezpieczymy system. Najlepszym i najprostszym jego zabezpieczeniem jest ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej przed następstwami zdarzeń losowych, takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne. Sunvival oferuje takie ubezpieczenie dla swoich klientów, oferując dodatkowo do 3 lat ubezpieczenia gratis.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W Kujawsko Pomorskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska
Instalacja fotowoltaiczna na gruncie 5.92 kWp Wólka Komorowska Wólka Komorowska