Fotowoltaika Lubelskie

Fotowoltaika w Lubelskim to strzał w 10!

Województwo lubelskie, tak jak każde inne w kraju, doznaje sporych podwyżek cen prądu. Energia elektryczne jest z roku na rok coraz droższa. Aby zabezpieczyć się przed tym, można zainwestować we własne źródło energii. Najłatwiej w tym celu jest zainwestować we własną instalację fotowoltaiczna.

Przydomową instalację solarną zainstalować można na dachu lub na gruncie. Do montażu modułów PV stosuje się specjalne rusztowaniach, co umożliwia uzyskanie optymalnej ekspozycji na słońce. Dzięki temu nasz system fotowoltaiczny może sprawnie działać przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 81 475 76 00
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Lubelskie

W Lubelskim nasłonecznienie wynosi około 1100 kWh/kWp. Dzięki tak wysokiemu nasłonecznieniu możliwe jest uzyskiwanie bardzo dużej ilości prądu z instalacji. Pozwala to na uzyskanie wysokich oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.

Aby w stu procentach zaspokoić domowe zapotrzebowanie na energię elektryczną, trzeba dobrać odpowiednio moc instalacji solarnej. Moc systemu fotowoltaicznego dobrać można korzystając z specjalnego kalkulatora, który znaleźć można na stronie Sunvival.pl. Do kalkulatora wystarczy tylko wprowadzić średnią kwotę, jaką dotychczasowo płacimy za prąd. Na podstawie tego algorytm zwraca optymalną moc instalacji dla danego zapotrzebowania. Dodatkowo, aby zapewnić sobie dostęp do energii elektrycznej przez całą dobę, warto zostać Prosumentem. Dzięki temu można skorzystać z systemu upustów, dzięki którym można np. w nocy pobrać z sieci część prądu, który wcześniej wprowadziliśmy do niej we wcześniejszych godzinach.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Aby zainstalować w swoim domu system fotowoltaiczny najwygodniej jest skorzystać z oferty Sunvival.pl. Można w ten prosty sposób zamówić instalację fotowoltaiczną. Doradcy klienta z firmy Sunvival skontaktują się z zainteresowanymi osobami telefonicznie lub poprzez czat. W ten sam sposób można odbyć spotkanie w ramach, którego załatwić można wszystkie formalności. Można też skorzystać z konfiguratora on-line, aby załatwić wszystko samodzielnie.

Sunvival oferuje dobór mocy instalacji fotowoltaicznej, jak i wysokiej klasy montaż systemu, ale także pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zostaniem Prosumentem i z podłączeniem systemu do sieci energetycznej.

Na pomoc doradców klienta można też liczyć w zakresie załatwiania formalności związanych z korzystaniem z ulgi termomodernizacyjnej czy dotacji, np. w ramach programu Mój Prąd 2021. Uzyskanie dodatkowych środków w wysokości kilku czy kilkunastu tysięcy złotych pozwala to na przyspieszenie zwrotu instalacji poprzez redukcję jej odczuwalnych kosztów.

Nawet wysokie norm montażu, system fotowoltaiczny, jakie zachowuje Sunvival nie uchronią go przed gradobiciem czy wyładowaniami atmosferycznymi. Warto jest zabezpieczyć się przed skutkami tych i innych zdarzeń losowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z ubezpieczenia, tym bardziej, że Sunvival oferuje do 3 lat gratisowego ubezpieczenia przed 17 różnymi zdarzeniami losowymi, mogącymi uszkodzić instalację fotowoltaiczną.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

W lubelskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 6.16 kWp Świdnik Świdnik
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów
Instalacja fotowoltaiczna 3.4 kWp Nasutów Nasutów