Fotowoltaika Małopolskie

Fotowoltaika Małopolskie to idealny pomysł na obniżenie cen za energię!

Podwyżki cen prądu to fakt, który jest powodem do zmartwień dla wielu Polaków. Jednym ze sposobów na uniknięcie podwyżek jest inwestycja w odnawialne źródła energii – czyli fotowoltaikę, która umożliwi Ci produkcję prądu w przydomowej elektrowni przyjaznej dla środowiska. Inwestycja w fotowoltaikę w województwie małopolskim zapewnia znaczną oszczędność i obniżenie rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt procent! Fotowoltaika to sposób na produkcję energii przez cały rok, która jest całkowicie darmowa.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Małopolskie - zyskaj darmową energię ze słońca

Województwo małopolskie cieszy się wysokim poziomem nasłonecznienia, które wynosi 1100 kWh/kWp. Stwarza to idealne warunki do korzystania z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki naszemu kalkulatorowi fotowoltaicznemu wybierzesz dopasowaną do potrzeb instalację fotowoltaiczną. Wpisz aktualną kwotę rachunków za prąd i dowiedz się, jaka moc fotowoltaiki będzie dla Ciebie optymalna. Kalkulator pozwoli Ci obliczyć oszczędności płynące z energii zasilanej przez słońce przez kilka lat użytkowania.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Postaw na najlepszą ofertę fotowoltaiki, która zapewni Ci niezależność energetyczną

Zamów wygodnie instalację za pomocą umówienia spotkania z doradcą energetycznym lub kup fotowoltaikę za pomocą paru kliknięć. Doradca pomoże Ci załatwić formalności związane z panelami fotowoltaicznymi przez telefon lub chat. Jeśli chcesz zamówić usługę bez wychodzenia z domu, kup ją przez internet za pośrednictwem konfiguratora. Doradcy załatwią wszystko za Ciebie i doprowadzą do podłączenia fotowoltaiki w Twoim domu. Nie będziesz musiał zajmować się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego, a zamiast tego będziesz mógł cieszyć się ekologiczną energią.

Fotowoltaika w województwie małopolskim to sposób na korzystanie z odnawialnych źródeł energii i duże oszczędności, które poczujesz już od pierwszego miesiąca użytkowania. Stawiając na fotowoltaikę możesz skorzystać z ogólnopolskiego programu dopłat Mój prąd 2021 oraz ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki niemu otrzymasz zwrot do 50% wartości instalacji fotowoltaicznej. Otrzymany zwrot w wysokości od kilku do kilkunastu tysięcy złotych pozwoli Ci na uzyskanie dodatkowych środków na swoje przyjemności.

Panele fotowoltaiczne są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając Ci bezpieczeństwo energetyczne. Ubezpiecz instalację u nas, zyskując 3 lata ubezpieczenia gratis! Ubezpieczenie obejmuje 17 zjawisk losowych takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie