Fotowoltaika Gliwice

Fotowoltaika w Gliwicach to strzał w 10!

Odnawialne Źródła Energii, w tym fotowoltaika stały się najszybciej rozwijającą się metodą pozyskiwania energii w Polsce. Na Śląsku i Gliwicach popularność instalacji fotowoltaicznych również rośnie w niesamowitym tempie – nasi doradcy notują wzrost zapytań o panele słoneczne z tygodnia na tydzień.

Fotowoltaika jest odpowiedzią na ciągłe podwyżki cen prądu w całym kraju. Pozwala stać się niezależnym od zmian kosztów pozyskania energii elektrycznej metodami konwencjonalnymi. Jest po pierwszy powód wpływający na popularność tego segmentu OZE. Klienci coraz częściej zwracają również uwagę na ekologiczność energii słonecznej. Prąd pozyskiwany dzięki działaniu paneli fotowoltaicznych jest jednocześnie obojętny dla środowiska naturalnego i opłacalny finansowo.

Zespół Sunvival Energy pasjonuje się Zieloną Energią, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowaną ofertę na instalacje PV od A do Z. Wykorzystaj efektywność paneli słonecznych do uniezależnienia się od ciągle zmieniających się cen prądu w Gliwicach!

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Gliwicach

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Gliwice – to się opłaca!

Nasłonecznienie w Gliwicach wynosi około 1100 kWh/kWp – taki wynik segmentuje się jako opłacalny dla inwestycji prywatnych i komercyjnych w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika w Gliwicach się opłaca!

Zestaw fotowoltaiczny wybierz rozsądnie. Kieruj się wielkością i potrzebami swojej inwestycji, ale nie zapominaj o dodatkowych czynnikach wpływających na działanie paneli słonecznych. Pomoże Ci w tym kalkulator opłacalności energii solarnej Sunvival Energy, po czym nasz zespół specjalistów wesprze Cię opinią na temat dodatkowych aspektów oddziałujących na efektywność instalacji PV. Dowiesz się więcej o znaczeniu kąta nachylenia dachu oraz cieniach rzucanych przez wszelakie elementy zewnętrzne dla domowej elektrowni fotowoltaicznej.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w Gliwicach!

Sunvival Energy należy do grupy Sunrise Energy, znanej w całej Polsce firmie z branży fotowoltaicznej z terminowości i fachowości. Staramy się, by nazwa naszej marki stała się synonimem szybkich i bezpiecznych zakupów instalacji fotowoltaicznych. Dlatego postawiliśmy na internet! Jesteśmy pierwszą firmą OZE w Gliwicach i w całej Polsce umożliwiającą przeprowadzenie pełnego procesu projektowo-sprzedażowego cyfrowo – online.

Panele słoneczne, projekt instalacji fotowoltaicznej, wybór ubezpieczenia i gwarancja w 100% przez internet. Skontaktuj się z naszymi specjalistami na czacie, poprzez formularz kontaktowy lub po prostu telefonicznie i zrealizuj swoje marzenie o niezależności od zmieniających się cen prądu na Śląsku!

Uwaga! Informacja o możliwych dla Gliwiczan dofinansowaniach na fotowoltaikę! Skorzystaj z możliwości otrzymania do 5000 zł na panele słoneczne z rządowego programu „Mój Prąd”. Zadzwoń lub napisz do nas i i dowiedz się czy możesz skorzystać z dopłaty i jaka kwota Ci przysługuje.

Na całym Śląsku, w tym w Gliwicach udostępniono poniższe programy i ulgi na szeroko pojętą fotowoltaikę:

Ważne! Powyższe ulgi i program „Czyste Powietrze” nie łączą się z innymi ulgami, programami i dopłatami na fotowoltaikę. Daj znać, a pomożemy w wyborze najlepszego możliwego rozwiązania.

Zadbamy również o Twoj spokój ducha, ponieważ do umowy dodajemy Tobie aż do 3 lat ubezpieczenia PZU od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacji instalacji fotowoltaicznej.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów