Fotowoltaika Poznań

Fotowoltaika w Poznaniu to strzał w 10!

Rosnące koszty energii są coraz większym problemem wielu Polaków. Mieszkańcy Poznania i okolic są przeważnie obsługiwani przez ten sam zakład energetyczny więc ceny są zbliżone w całym rejonie. Sposobem na ucieczkę nie tylko od podwyżek ale i od rachunków za energię jest produkcja prądu na własne potrzeby. Za prąd z własnej instalacji fotowoltaicznej nie trzeba płacić wiec jest to pod każdym względem czysta oszczędność.

Dzięki panelom fotowoltaicznym dach budynku wreszcie może przynieść wymierną korzyść. Profesjonalnie dobrana instalacja powinna zaspokoić w 100% całoroczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Odpowiednia umowa z zakładem energetycznym zapewnia, że niewykorzystana nadprodukcja energii z paneli fotowoltaicznych jest zawsze zliczana i można ją odebrać w 80% w ciągu roku. To oznacza, że prąd wytworzony w ciągu dnia można odebrać nocą a letnią „górkę” spożytkować jesienią i zimą.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Poznaniu

kontakt@sunvival.pl

+48 61 635 03 00
PON. - PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Poznań

Nasłoneczenienie w Poznaniu, podobnie jak w całek Wielkopolsce wynosi średnio 1000 kWh/kWp w skali roku. Stwarza to korzystne warunki do produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych.

Aby fotowoltaika spełniała dobrze swoją rolę musi być dobrana do potrzeb energetycznych domowników. Ponieważ niewielu klientów potrafi określić swoje roczne zużycie energii w kWh, stworzyliśmy prosty kalkulator w którym wystarczy wpisać kwotę miesięcznych rachunków za prąd. Kalkulator fotowoltaiczny nie tylko szacuje jaką moc powinna mieć instalacja ale też oblicza od razu oszczędności na prądzie jakie przyniesie taka inwestycja.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Mieszkańcy Poznania mogą teraz szybko zamówić fotowoltaikę we własnym domu. Dzięki intuicyjnej aplikacji na Sunvival.pl można w łatwy sposób wybrac najlepiej dopasowaną do potrzeb instalację, przekazać wszystkie niezbędne do montażu informacje i załatwić formalności związane z kredytowaniem.Nasi doradcy energetyczni są do dyspozycji przez telefon, czat internetowy lub na osobistym spotkaniu.

Inwestując, warto zwrócić uwagę na dopłaty i ulgi podatkowe na fotowoltaikę. Zarówno ogólnopolskie programy jak i ulga termomodernizacyjne w bardzo dużym stopniu zmniejszają koszt samej instalacji. Przy skorzystaniu z kilku opcji można uzyskać od kilku do kilkunastu tysięcy zwrotu. A każda w ten sposób zaoszczędzona złotówka cieszy równie bardzo jak niskie rachunki za prąd.

Instalacja fotowoltaiczna z założenia ma pracować i przynosić oszczędności przez dziesięciolecia. Warto więc odpowiednio zabezpieczyć się przed niespodziewaną przerwą w produkcji prądu. W Sunvival.pl można dostać do 3 lat bezpłatnego ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznej w PZU. Ubezpieczenie obejmuje 17 zdarzeń losowych, kradzież, akty wandalizmu i przepięcia elektryczne związane np. uderzeniem pioruna. Takie dodatkowe zabezpieczenie doskonale wpisuje się w nasze podejście do kompleksowej obsługi klienta.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Wielkopolsce jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 4.5 kWp Witaszyce
Instalacja fotowoltaiczna 4.5 kWp Witaszyce Witaszyce