Fotowoltaika Chorzów

Fotowoltaika w Chorzowie to strzał w 10!

Rachunki za prąd rosną z roku na rok w całej Polsce, również w Twoim mieście – Chorzowie i prawdopodobnie dlatego szukasz oszczędności w opłatach za energię elektryczną. Dla takich osób jak Ty przygotowaliśmy specjalną ofertę na fotowoltaikę, czyli efektywne i ekologiczne źródło prądu dla gospodarstwa domowego lub inwestycji. Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych pomoże Ci zmniejszyć rachunki za prąd do minimalnych stawek obowiązujących w Chorzowie.

Popularność fotowoltaiki, instalacji i zestawów PV, w tym paneli słonecznych rośnie z miesiąca na miesiąc. Świadomość odnośnie alternatywnych źródeł energii wzrasta, co wpływa na zwielokrotnienie udziału prądu pozyskanego dzięki OZE w ostatnich latach. Śląsk i Chorzów nie są wyjątkami. W naszym rejonie wzrost popytu na budowę domowych elektrowni słonecznych jest widoczny we wszystkich ogólnodostępnych statystykach na temat fotowoltaiki.

Sunvival Energy oferuje dobór mocy instalacji PV, projekt oraz montaż efektywnych paneli fotowoltaicznych na terenie całego województwa śląskiego.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Chorzowie

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Chorzów – to się opłaca!

Chorzów i okolice charakteryzują się nasłonecznieniem w okolicach około 1100 kWh/kWp, co uznaje się powszechnie za wysoki poziom opłacalności wykorzystania fotowoltaiki w celu wytworzenia prądu z energii słonecznej dla gospodarstw domowych i inwestycji komercyjnych.

Nasłonecznienie to nie jedyny aspekt, który powinieneś wziąć pod uwagę podczas próby oceny potencjalnej efektywności wykorzystania zestawu fotowoltaicznego dla własnych celów. Nie zapominaj o doborze odpowiedniej instalacji PV, w czym pomoże Ci kalkulator opłacalności paneli fotowoltaicznych. Tuż po uzyskaniu oczekiwanych wyników, nasi doradcy energetyczni uwzględnią również inne czynniki zewnętrzne wpływające na poziom działania paneli słonecznych, jak na przykład otoczenie nieruchomości, kąt nachylenia dachu czy cienie rzucane przez drzewa lub inne budynki.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w Chorzowie!

Jeśli jesteś zwolennikiem szybkich i bezpiecznych zakupów, to trafiłeś w 10! Z Sunvival Energy przeprowadzisz cały proces projektowo-sprzedażowy w pełni cyfrowo, bez wychodzenia z domu lub biura. Do zakupu instalacji fotowoltaicznej wystarczy Ci telefon i komputer! Jesteśmy pierwszą firmą z branży fotowoltaiki, która umożliwiła swoim klientom zakupy online.

Nasi doradcy już na Ciebie czekają! Już dzisiaj dobierz rozmiary i moc instalacji PV, wybierz projekt i rodzaj ubezpieczenia PZU, a także pełną opiekę serwisową Sunvival Energy. A na koniec podpisz z nami umowę przez internet.

Doradcy są dostępni dla naszych chorzowskich klientów cyfrowo i telefonicznie. Możesz się z nimi skontaktować przez czat w tym serwisie www, formularz kontaktowy lub dzwoniąc na podany wyżej numer. Rolą doradców Sunvival Energy jest odpowiedź na każde zadane pytanie związane z Twoją inwestycją w fotowoltaikę.

Ważne! Przypominamy o możliwości skorzystania z rządowego programu dopłat do paneli słonecznych Mój Prąd. Dofinansowanie przysługuje indywidualnym inwestorom po zainstalowaniu i podłączeniu do sieci energetycznej własnej instalacji fotowoltaicznej. Możesz otrzymać do 5000 zł dotacji na panele fotowoltaiczne.

W województwie Śląskim, w tym w Chorzowie obowiązują również inne dofinansowania i ulgi:

Uwaga! Wymienione ulgi i dofinansowania nie łączą się z innymi ulgami, programami i dopłatami na fotowoltaikę. Wybierz rozsądnie.

Sunvival Energy dba o bezpieczeństwo wszystkich klientów, dlatego wraz z umową dostarczamy Tobie aż do 3 lat ubezpieczenia PZU od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacji instalacji fotowoltaicznej.

25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów