Fotowoltaika Piotrków Trybunalski

Fotowoltaika w Piotrkowie Trybunalskim to strzał w 10!

Inflacja dotyka każdego Polaka. Ceny rosną szybciej lub wolniej ale jest to nieuniknione. Sposobem na ucieczkę od podwyżek jest samodzielna produkcja. Fotowoltaika jest doskonałym sposobem na samowystarczalność energetyczną. Za własny prąd nie trzeba nikomu płacić a korzystne zasady net meteringu pozwalają na korzystne rozliczenie z zakładem energetycznym.

Jeżeli w tej chwili w gospodarstwie domowym rachunek za prąd wynosi np. 200 to po montażu fotowoltaiki do zapłaty co miesiąc pozostanie jedynie opłata stała w wysokości 8-12 złotych. Tak czy inaczej roczna oszczędność na prądzie w takim przypadku wyniesie ponad 2 200 zł. W skali 10 lat, oszczędność na prądzie będzie jeszcze większa bo z własnym prądem unika się inflacji. Szacunkowa oszczędność w ciągu może wynieść nawet 28 000 zł.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Piotrkowie Trybunalskim

kontakt@sunvival.pl

+48 42 205 98 08
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Piotrków Trybunalski – to się opłaca

Piotrków Trybunalski i okolice to bardzo dobra lokalizacja dla osób które chcą zamontować panele fotowoltaiczne. Nasłonecznienie nie jest może tak dobre jak w Portugalii ale niczym nie odbiega od całej południowej części Polski. Z każdego 1 kWp instalacji fotowoltaicznej można wyprodukować w ciągu roku około 1 000 kWh.

W optymalnym funkcjonowaniu instalacji fotowoltaicznej istotny jest dostosowanie mocy do potrzeb domowników. Wspomniany system net meteringu zakłada, że wyprodukowany przez panele fotowoltaiczne prąd, w pierwszej kolejności konsumowany jest przez urządzenia w domu. Niewykorzystana nadwyżka jest zliczana przez specjalny dwukierunkowy licznik prądu. Nadmiar energii jest oddawany do sieci, dzięki czemu skorzystać z niego mogą również sąsiedzi. Oddany prąd można w ciągu roku od wyprodukowania odebrać w 80%. Czyli za każdy 1 kW oddany do sieci, można bezpłatnie odebrać 0,8 kW. W porównaniu do tradycyjnych akumulatorów, jest to tani i niezawodny sposób na magazynowanie energii z fotowoltaiki. Akumulatory rzadko kiedy mają równie wysoką sprawność a na pewno są dużo droższe w zakupie.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Sunvival.pl to pierwsza w Polsce firma która dostosowała sposób zamawiania fotowoltaiki do potrzeb klientów. Dzięki prostej aplikacji, cały proces może odbywać się przez stronę internetową. Dane niezbędne do wykonania projektu instalacji fotowoltaicznej klient wprowadza do systemu. Nasi doradcy energetyczni i projektanci oczywiście są do dyspozycji przez czat internetowy i na specjalnej infolinii.

Doradcy energetyczni zajmują się również formalnościami związanymi z wymianą licznika na dwukierunkowy oraz formalnym przyłączeniem fotowoltaiki do sieci energetycznej. W imieniu naszych klientów składamy również wnioski o dofinansowanie z programu Mój prąd.

Nasi klienci mogą również liczyć na dodatkowe benefity. Jednym z nich jest darmowe ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej w PZU. Ubezpieczenie obejmuje 17 ryzyk losowych a także, kradzież, dewastację i przepięcie związane z uderzeniem pioruna.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Łódzkim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 5.4 kWp Katarzynów
Instalacja fotowoltaiczna 5.4 kWp Katarzynów Katarzynów
Instalacja fotowoltaiczna 8.1 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 8.1 kWp Łódź Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Łódź Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Spycimierz
Instalacja fotowoltaiczna 6.3 kWp Spycimierz Spycimierz
Instalacja fotowoltaiczna 7.4 kWp Mętlew
Instalacja fotowoltaiczna 7.4 kWp Mętlew Mętlew
Instalacja fotowoltaiczna 8.51 kWp Skierniewice
Instalacja fotowoltaiczna 8.51 kWp Skierniewice Skierniewice
Instalacja fotowoltaiczna 6.66 kWp Dąbrówka Wielka
Instalacja fotowoltaiczna 6.66 kWp Dąbrówka Wielka Dąbrówka Wielka
Instalacja fotowoltaiczna 6.6 kWp Zduńska Wola
Instalacja fotowoltaiczna 6.6 kWp Zduńska Wola Zduńska Wola
Instalacja fotowoltaiczna 4.08 kWp Kutno
Instalacja fotowoltaiczna 4.08 kWp Kutno Kutno
Instalacja fotowoltaiczna 4.76 kWp Łódź
Instalacja fotowoltaiczna 4.76 kWp Łódź Łódź