Fotowoltaika Bielsko-Biała

Fotowoltaika w Bielsko-Białej to strzał w 10!

Fotowoltaika jest uważana za najbardziej dostępny i ekologiczny sposób na uniknięcie dodatkowych opłat za energię elektryczną związaną z ciągłymi podwyżkami cen prądu w całej Polsce, jak i w naszym mieście – Bielsku-Białej. Tak jak Ty, szukamy oszczędności i pasjonujemy się Zieloną Energią, dlatego mamy dla Ciebie dedykowaną ofertę na instalacje fotowoltaiczne od A do Z. Wykorzystaj moc paneli słonecznych do uniezależnienia się od ciągle zmieniających się cen prądu w Bielsku-Białej!

Odnawialne Źródła Energii stają się coraz popularniejsze, a wraz z nią świadomość wśród społeczeństwa o alternatywnych metodach na pozyskanie energii elektrycznej. Terminy takie jak: panele fotowoltaiczne, elektrownie słoneczne czy instalacje lub zestawy PV są na tyle znane, że nasi doradcy energetyczni notują wzrost zainteresowania tematem OZE z tygodnia na tydzień.

Sunvival Energy oferuje dla Ciebie wykonanie całego procesu instalacyjnego – od doboru instalacji fotowoltaicznej, przez wybór projektu, ubezpieczenia, montaż i załatwienie wszelkich spraw formalnych.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Bielsku-Białej

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Bielsko-Biała – to się opłaca!

Bielsko-Biała i okolice cechują się nasłonecznieniem w okolicach 1000 kWh/kWP, co uznaje się powszechnie za wystarczający poziom opłacalności wykorzystania fotowoltaiki w celu wytworzenia prądu z energii solarnej dla wszystkich typów inwestycji energetycznych.

Podczas wyboru odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej powinieneś wziąć pod uwagę dodatkowe aspekty efektywności wykorzystania fotowoltaiki. W tym celu skorzystaj z naszego kalkulatora opłacalności zestawu fotowoltaicznego dostępnego na stronie głównej serwisu Sunvival Energy. Po uzyskaniu odpowiednich danych, nasi eksperci energetyczni dopełnią wynik o opinię na temat innych czynników wpływających na działanie panele słoneczne, jak np. kąt nachylenia dachu, cienie rzucane przez inne nieruchomości i ogólnie otoczenie Twojej nowej elektrowni fotowoltaicznej.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival w Bielsko-Białej!

Sunvival Energy to synonim szybkich i bezpiecznych zakupów instalacji fotowoltaicznych. Nasza marka powstała, by dostarczać klientom nowoczesne rozwiązania energetyczne w jak najkrótszym czasie, bez kontaktu fizycznego. Jesteśmy 1 firmą z branży fotowoltaiki w Bielsku-Białej, a nawet w całej Polsce, która umożliwiła przeprowadzenie całego procesu projektowo-sprzedażowego przez internet!

Nasi doradczy czekają na kontakt cyfrowy – na czacie lub poprzez formularz kontaktowy oraz kontakt telefoniczny. W ten sposób możesz dobrać wymiary i moc instalacji fotowoltaicznej, cały projekt, typ ubezpieczenia PZU i gwarancję. Umowę również podpiszesz w 100% online.

Prosimy o uwagę! Istnieje możliwość skorzystania z rządowego programu dofinansowań do paneli słonecznych Mój Prąd. Skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się czy dopłata jest dla Ciebie dostępna i jaka kwota Ci przysługuje (obecnie dofinansowanie do fotowoltaiki wynosi 6000 zł na panele fotowoltaiczne).

Na całym Śląsku, w tym w Bielsku-Białej możesz skorzystać również z wymienionych ulg i programów:

Ważne! Wymienione ulgi i programy nie łączą się z innymi ulgami, programami i dopłatami na fotowoltaikę. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.
Sunvival Energy dba o pełne bezpieczeństwo wszystkich klientów, dlatego wraz do umowy dodajemy Ci ubezpieczenie fotowoltaiki od zdarzeń losowych, kradzieży i dewastacji zestawu fotowoltaicznego.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

Ubezpieczenie fotowoltaiki

90% niższe rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów