Fotowoltaika Zielona Góra

Fotowoltaika w Zielonej Górze to strzał w 10!

Mieszkańcy Zielonej Góry od dawna otrzymują coraz wyższe rachunki za energię elektryczną. Zaradzić temu mogą własne źródła prądu w postaci przydomowych instalacji fotowoltaicznych. Własny prąd ze słońca pozwoli uniezależnić się od wysokich rachunków i produkować energię ze słońca za darmo.

Instalacja fotowoltaiczna umieszczana jest na specjalnych rusztowaniach na dachu lub gruncie. Dobór lokalizacji montażu zapewnia modułom fotowoltaicznym optymalną ekspozycję na słońce, a co za ty idzie maksymalizuje ich wydajność i pozwala produkować dużo prądu przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Zielonej Górze

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne – Zielona Góra

W Zielonej Górze nasłonecznienie wynosi około 1000 kWh/kWp. To dostatecznie duża wartość, aby wydajnie produkować energię elektryczną dla domu i zaspokajać jego potrzeby nawet w stu procentach. Przekłada się to na dużą redukcję rachunków za prąd i ogromne oszczędności.

Aby zaspokoić w pełni zapotrzebowanie na prąd systemem fotowoltaicznym należy odpowiednio dobrać jego moc do naszych potrzeb. Wyznaczenie mocy, to nic trudnego – wystarczy skorzystać z kalkulatora fotowoltaiki, jaki znajduje się na stronie Sunvival. Wprowadza się do niego tylko średnią wysokość rachunków za prąd, jakie płacimy, a on w oparciu o tą kwotę, wylicza optymalną moc instalacji fotowoltaicznej. Aby całodobowo cieszyć się darmową energię z fotowoltaika należy zostać Prosumentem, co daje dostęp do systemu upustów, znanego jako net metering.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Jedną z zalet oferty Sunvival jest prostota. Wystarcz skontaktować się z naszym doradcą klienta i umówić na telefon lub internetowy czat, aby załatwić wszystkie formalności związane z zamówieniem instalacji fotowoltaicznej. Wszystko załatwić można bez wychodzenia z domu w ten sposób, lub korzystając z konfiguratora instalacji fotowoltaicznej on-line, jeśli chcemy samodzielnie ją skonfigurować.
Proces zakupu instalacji fotowotaicznej Sunvival

Doradcy Sunvival pomogą też w załatwieniu formalności w zakładzie energetycznym. Dzięki temu bezproblemowo można zgłosić podłączenie systemy fotowoltaicznego do sieci przesyłowej i zostać Prosumentem. W ten sposób łatwo korzystać będzie z upustów.
Pracownicy naszej firmy pomogą również w zakresie załatwiania formalności związanych z pozyskaniem dodatkowych środków na inwestycję. W redukcji odczuwalnych kosztów systemu solarnego pomoże ulga termomodernizacyjna oraz dofinansowanie w ramach ogólnopolskiego programu Mój Prąd. Pozwala to pozyskać dodatkowe kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych na fotowoltaikę i przyspieszyć zwrot inwestycji.
Sunvival oferuje także ubezpieczenie, które doskonale dopasowane jest do korzystania z systemu fotowoltaicznego. Pozwala to cieszyć się zyskami z instalacji, bez martwienia się następstwami zdarzeń losowych, takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne. Sunvival oferuje ubezpieczenie przed następstwami 17 różnych zdarzeń losowych. Nawet trzy pierwsze lata takiego ubezpieczenia mogą być darmowe, dzięki ofercie naszej firmy.

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

Sunvival w Twoim mieście