Fotowoltaika Rybnik

Fotowoltaika w Rybniku to strzał w 10!

Energia elektryczna w Rybniku staje się coraz droższa i jakiejkolwiek perspektywy na zmianę trendu nie widać na horyzoncie. Jedynym rozwiązaniem problemu rosnących rachunków za prąd jest fotowoltaika, ponieważ domowa elektrownia słoneczna jest w stanie wytwarzać przekształcać energię solarną w energię elektryczną zasilającą gospodarstwo domowe, co bezpośrednio wpływa na wysokość opłat. Z fotowoltaiką zredukujesz rachunki za prąd nawet do poziomu kilkunastu złotych miesięcznie!

Ostatnie lata, a w szczególności rok 2020 przyniósł wyraźny wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Śląsk i Rybnik nie są wyjątkami – w naszym regionie popularność fotowoltaiki również się zwiększa.

Fotowoltaika to nie tylko niższe opłaty za prąd i niezależność od podwyżek cen za energię, to również skuteczna metoda na walkę o dobro naturalnego środowiska i przyszłość naszych dzieci. Dlatego nazywamy ją Zieloną Energią.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Rybniku

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Rynik - to się opłaca!

Nasłonecznienie na Śląsku i w Rybniku przekracza 1000 kWh/kWp, co wpływa na wysoką efektywność działania paneli słonecznych przekładającą się na wysokie oszczędności inwestora.

Aby rachunki były jak najniższe, powinieneś z najwyższą starannością dobrać moc instalacji fotowoltaicznej, do czego możesz wykorzystać nasz kalkulator fotowoltaiczny zlokalizowany na stronie głównej serwisu Sunvival.pl. Wprowadź do niego wysokość obecnych rachunków za prąd, a system automatycznie wyliczy, jakiej mocy potrzebujesz. Wykorzystaj również naszych doradców – pomogą Tobie uwzględnić również inne czynniki wpływające na efektywność działania instalacji fotowoltaicznej i paneli słonecznych, takich jak na przykład cienie rzucane przez drzewa czy inne nieruchomości.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Jesteś konkretną osobą i cenisz swój czas? Z Sunvival Energy przeprowadzisz cały proces doboru i zakupu instalacji fotowoltaicznej przez internet – bez wychodzenia z domu czy biura. U nas do kupna fotowoltaiki wystarczy smartfon lub komputer! Jesteśmy pierwszą firmą w Rybniku, na Śląsku, a nawet w całej Polsce umożliwiającą zakup instalacji słonecznej w 100% cyfrowo.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Ubezpieczenie fotowoltaiki - do 3 lat gratis!

Doradcy Sunvival.pl pomagają również załatwić wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem podłączenia instalacji do zakładu energetycznego, co jest wymagane, aby zostać prosumentem. Pomożemy również z formalnościami dotyczącymi otrzymania dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym możesz liczyć na dopłatę z programu Mój prąd lub Czyste powietrze, od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem! Dlatego ubezpieczamy Twoją instalację solarną od zdarzeń losowych, kradzieżami i dewastacjami. W Sunvival Energy otrzymujesz do 3 lat darmowego ubezpieczenia na fotowoltaikę.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W śląskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów
Instalacja fotowoltaiczna 7.7 kWp Mikołów Mikołów