Fotowoltaika Rybnik

Fotowoltaika w Rybniku to strzał w 10!

Energia elektryczna w Rybniku staje się coraz droższa i jakiejkolwiek perspektywy na zmianę trendu nie widać na horyzoncie. Jedynym rozwiązaniem problemu rosnących rachunków za prąd jest fotowoltaika, ponieważ domowa elektrownia słoneczna jest w stanie wytwarzać przekształcać energię solarną w energię elektryczną zasilającą gospodarstwo domowe, co bezpośrednio wpływa na wysokość opłat. Z fotowoltaiką zredukujesz rachunki za prąd nawet do poziomu kilkunastu złotych miesięcznie!

Ostatnie lata, a w szczególności rok 2020 przyniósł wyraźny wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Śląsk i Rybnik nie są wyjątkami – w naszym regionie popularność fotowoltaiki również się zwiększa.

Fotowoltaika to nie tylko niższe opłaty za prąd i niezależność od podwyżek cen za energię, to również skuteczna metoda na walkę o dobro naturalnego środowiska i przyszłość naszych dzieci. Dlatego nazywamy ją Zieloną Energią.

Umów się z Twoim doradcą energetycznym w Rybniku

kontakt@sunvival.pl

PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00
22 113 45 44

Panele fotowoltaiczne Rynik - to się opłaca!

Nasłonecznienie na Śląsku i w Rybniku przekracza 1000 kWh/kWp, co wpływa na wysoką efektywność działania paneli słonecznych przekładającą się na wysokie oszczędności inwestora.

Aby rachunki były jak najniższe, powinieneś z najwyższą starannością dobrać moc instalacji fotowoltaicznej, do czego możesz wykorzystać nasz kalkulator fotowoltaiczny zlokalizowany na stronie głównej serwisu Sunvival.pl. Wprowadź do niego wysokość obecnych rachunków za prąd, a system automatycznie wyliczy, jakiej mocy potrzebujesz. Wykorzystaj również naszych doradców – pomogą Tobie uwzględnić również inne czynniki wpływające na efektywność działania instalacji fotowoltaicznej i paneli słonecznych, takich jak na przykład cienie rzucane przez drzewa czy inne nieruchomości.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Jesteś konkretną osobą i cenisz swój czas? Z Sunvival Energy przeprowadzisz cały proces doboru i zakupu instalacji fotowoltaicznej przez internet – bez wychodzenia z domu czy biura. U nas do kupna fotowoltaiki wystarczy smartfon lub komputer! Jesteśmy pierwszą firmą w Rybniku, na Śląsku, a nawet w całej Polsce umożliwiającą zakup instalacji słonecznej w 100% cyfrowo.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Ubezpieczenie fotowoltaiki - do 3 lat gratis!

Doradcy Sunvival.pl pomagają również załatwić wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem podłączenia instalacji do zakładu energetycznego, co jest wymagane, aby zostać prosumentem. Pomożemy również z formalnościami dotyczącymi otrzymania dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym możesz liczyć na dopłatę od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem! Dlatego ubezpieczamy Twoją instalację solarną od zdarzeń losowych, kradzieżami i dewastacjami. W Sunvival Energy otrzymujesz do 3 lat darmowego ubezpieczenia na fotowoltaikę.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
5 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

Spotkaj się z ekspertem

Nasz doradca energetyczny przyjedzie
do Ciebie i pomoże dobrać najlepszą
instalacje dla Twoich potrzeb.

Umów się na spotkanie
Kup przez Internet

Wybierz instalację fotowoltaiczną,
a my ją dostarczymy i zamontujemy,
nawet w 10 dni.

Zamów online