Fotowoltaika Kraków

Fotowoltaika w Krakowie to strzał w 10!

Podwyżki cen prądu to stały element naszej rzeczywistości, który wywołuje spore kontrowersje. Już dziś możesz zapomnieć o nich i zyskać niezależność energetyczną, dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Panele fotowoltaiczne w Krakowie to ogromne oszczędności, które odczujesz dzięki obniżeniu rachunków za prąd. Panele fotowoltaiczne to energia słoneczna, z której możesz korzystać przez 365 dni w roku.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Krakowie

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne Kraków - oszczędności dzięki ekologicznej energii

W województwie Małopolskim i Krakowie panuje wysoki poziom nasłonecznienia, które wynosi około 1100 kWh/kWp. Są to idealne warunki do montażu instalacji fotowoltaicznej. Kalkulator fotowoltaiczny pomoże Ci wybrać skrojoną na miarę potrzeb instalację. Wystarczy, że wpiszesz aktualną kwotę rachunków za prąd, a dowiesz się, jaka moc fotowoltaiki będzie odpowiednia dla Twojej instalacji. Kalkulator pokaże Ci kwotę, jaką oszczędzisz na instalacji przez pierwsze lata użytkowania, co będzie dostatecznym argumentem za zakupem instalacji fotowoltaicznej.

SUNVIVAL Infografika Jak zamawiac R2

Najlepsza oferta fotowoltaiki, która zapewni Ci darmową energię słoneczną

Instalacje fotowoltaiczną możesz zamówić online lub umówić się na spotkanie z doradcą. Formalności załatwisz przez telefon lub chat, co sprawi, że zielona energia będzie na wyciągnięcie ręki. Doradcy zajmą się wysyłaniem pism do zakładu energetycznego, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się niezależnością energetyczną. Doradcy załatwią za Ciebie wszystkie formalności związane z podłączeniem instalacji.

Stawiając na instalację fotowoltaiczną zyskasz realne oszczędności, które będą dla Ciebie generować promienie słońca zamiast zakręconych kaloryferów. Poczujesz je już od pierwszego miesiąca użytkowania. Korzystając z naszej oferty paneli fotowoltaicznych będziesz mógł uzyskać dopłatę z ogólnopolskiego programu dopłat Mój prąd 2021 i ulgi termomodernizacyjnej, co pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej. Otrzymasz zwrot w wysokości 50% wartości instalacji fotowoltaicznej, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na wakacje z rodziną.

Panele fotowoltaiczne to ikona bezpieczeństwa! Są odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki ubezpieczeniu w naszej firmie zyskasz 3 lata ubezpieczenia gratis. Ubezpieczenie obejmuje 17 zjawisk losowych takich jak gradobicie czy wyładowania atmosferyczne.

25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie