Fotowoltaika Olsztyn

Fotowoltaika w Olsztynie to strzał w 10!

Prąd w Olsztynie z roku na rok drożeje. Aby przestać się tym martwić najłatwiej jest zainwestować we własne źródło energii elektrycznej. Najprościej jest zainstalować przydomową instalację fotowoltaiczną.
System solarny montuje się na ogół na dachu lub na otaczającym terenie. Moduły fotowoltaiczne posadawia się na specjalnym rusztowaniu, które zapewnia optymalne nasłonecznienie instalacji. Pozwala to na wydajną produkcję energii elektrycznej przez cały rok.

Umów się z Twoim Doradcą Energetycznym w Olsztynie

kontakt@sunvival.pl

+48 22 113 45 44
PON.- PT. OD 8.00 DO 18.00

Panele fotowoltaiczne – Olsztyn

Nasłonecznienie w Olsztynie wynosi około 900 kWh/kWp i mieści się w średniej krajowej. Doskonałe warunki nasłonecznienia pozwalają produkować duże ilości prądu z fotowoltaika, co przekłada się na spore oszczędności w domowym budżecie.
Zaspokojenie w 100% domowego zapotrzebowania na energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej pozwala zredukować rachunki za prąd niemalże do zera. Jest to możliwe tylko z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną. Najprościej jest dobrać ją, korzystając z specjalnego kalkulatora na stronie Sunvival. Do kalkulatora fotowoltaiki wprowadza się tylko średnią kwotę, jaką płacimy dotychczas za prąd, a system zwraca optymalną moc instalacji fotowoltaicznej. Aby zapewnić sobie prądu przez całą dobę, warto jest zostać Prosumentem. Umożliwia to skorzystanie z systemu upustów, powalających pobrać np. w nocy z sieci część prądu, która wprowadzona została do niej w słonecznych godzinach.

Najlepsza oferta na fotowoltaikę – Sunvival

Zamówienie instalacji fotowoltaicznej z Sunvival jest super proste. Doradcy klienta z naszej firmy mogą skontaktować się telefonicznie lub przez Internetowy czat, aby umówić się na spotkanie lub załatwić wszystkie formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu. Sunvival oferuje również konfigurator fotowoltaiczny on-line, co pozwala skompletować zamówienie samodzielnie.

Proces zakupu instalacji fotowotaicznej w Katowicach i woj śląskim

Doradcy klienta mogą również pomóc w załatwieniu formalności związanych z zastaniem Prosumentem. Pomogą oni zgłosić podłączenie instalacji do sieci przesyłowej w zakładzie energetycznym, co pozwala na korzystanie z systemu upustów, określanego również jako net metering.

Pomoc doradców obejmuje również załatwienie formalności związanych z korzystaniem z dotacji. Pomogą oni skorzystać z programu Mój Prąd, czy z ulgi termomodernizacyjnej, co pozwala na uzyskanie dodatkowych kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych i znaczne przyspieszenie momentu zwrotu inwestycji.

Dzięki zachowaniu wysokich norm montażu, system fotowoltaiczny systemy instalowane przez Sunvival są niezawodne, jednakże nie są odporne na zdarzenia losowe takie jak gradobicia czy wyładowania atmosferyczne. Dlatego system koniecznie należy ubezpieczyć. Sunvival oferuje specjalnie dostosowane ubezpieczenie przed skutkami 17 różnych zdarzeń losowych. Dla swoich klientów firma oferuje do trzech lat ubezpieczenia gratis.

Poznaj ofertę 25 lat gwarancji

3 lata ubezpieczenia

90% mniejsze rachunki

DOPASUJ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ
DO SWOICH POTRZEB

Mój miesięczny rachunek za prąd wynosi

PLN
Moc instalacji 2,29 kWp
Twój miesięczny rachunek
Twoje oszczędności na prądzie po roku 1 056 PLN po 10 lat 17 030 PLN po 25 latach 60 796 PLN
Z fotowoltaiką
12 PLN
Oszczędzasz 12 PLN
Bez fotowoltaiki
100 PLN
Dodatkowe korzyści Dopłata z programu
Mój prąd
6 000 PLN Ulga
termomodernizacyjna
16 960 PLN

Nasze realizacje w Twoim regionie

W Warmińsko Mazurskim jesteśmy z tego dumni

Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 7.15 kWp Jedwabno Jedwabno
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 10.8 kWp Elbląg Elbląg
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo
Instalacja fotowoltaiczna 9,9 kWp Trutnowo Trutnowo, Polska